ÇUKUROVA ISI İHRACAT PAYINI YÜZDE 30’A ÇIKARACAK

Çukurova Isı Pazarlama Müdürü Osman Ünlü, hedef ülkelerde geliştirecekleri güç işbirlikleriyle cironun yüzde 30’unu ihracattan elde etmeyi planladıklarını söyledi.

ÇUKUROVA ISI İHRACAT PAYINI YÜZDE 30’A ÇIKARACAK
Endüstrideara

Çukurova Isı, Gebze’de bulunan fabrikasında geliştirdiği ileri teknoloji ürünleri İngiltere başta olmak üzere ABD, İsrail, Ürdün, Romanya gibi 30’dan fazla ülkeye ihraç ediyor. 2021 yılında ihracat oranını yüzde 30’a çıkarmayı hedeflediklerini belirten Çukurova Isı Pazarlama Müdürü Osman Ünlü, “Çukurova Isı’nın yurt içindeki güçlü konumunu globale taşımayı hem de hedef ülkelerdeki pazar payımızı artırmayı amaçlıyoruz.” dedi. 

“MAKSİMUM ENERJİ TASARRUFU SUNUYORUZ”

İhracat hedefleriyle ilgili bilgi veren Çukurova Isı Pazarlama Müdürü Osman Ünlü, Gebze’de bulunan fabrikada yüksek mühendislik anlayışıyla geliştirdikleri ileri teknoloji ile ürettikleri ısıtıcılar hakkında bilgi verdi. Ünlü, “Bugün Almanya başta olmak üzere İngiltere’den Fransa’ya, ABD’den İsrail’e, Ürdün’den Avusturya’ya kadar 30’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Katma değeri yüksek ürünlerimizle hedef ülkelerdeki pazar payımızı artırmayı amaçlıyoruz. 2021 yılı hedefimiz, dış pazarlardaki stratejimizi ve organizasyonumuzu yeniden yapılandırmak. Bu amaçla hedef ülkelerde geliştireceğimiz güçlü işbirlikler ile ihracatımızın ciromuzdaki oranını yüzde 30’a çıkaracağız. Dünyada hızla değişen ticarete ve teknolojiye ayak uydurmak için önemli çalışmalar yürütüyoruz. Dünya standartlarında, maksimum enerji tasarrufu, minimum çevre kirliliği için yüksek verimli ısıtıcılar geliştiriyoruz. Üretim altyapımıza yatırım yapmaya devam ediyor ve Endüstri 4.0 anlayışına uygun şekilde yapılandırıyoruz. Çünkü dünya standartlarında katma değeri yüksek ürün geliştirmek güçlü bir mühendislik bilgisi kadar güçlü bir teknolojik altyapı da gerektiriyor.” dedi. 
 

YORUM EKLE

Endaş

Omron

Dergiler
Partnerler