banner1322
x

BOEİNG, ÜLKEDEKİ ÜRETİM HATTINI ÜÇE ÇIKARIYOR

Boeing ve GAMECO, Çin’deki dönüştürülmüş kargo uçağı tesisine yeni hat eklemek için harekete geçti. Firmadan yeni yatırımla ilgili açıklamada yapıldı.

BOEİNG, ÜLKEDEKİ ÜRETİM HATTINI ÜÇE ÇIKARIYOR
Robot Zirvesi

Boeing ve Guangzhou Aircraft Maintenance Engineering Co. (GAMECO) ortaklığı, yeni yatırımla, Çin’deki dönüştürülmüş kargo uçağı üretim tesisine yeni bir hat ekleyeceğini duyurdu.

E-TİCARET VE TESLİMAT SEKTÖRÜNDEKİ TALEPLER ARTTI

Boeing China tarafından yapılan açıklamaya göre, Guangdong eyaletindeki Guangzhou kentinde konumlanan tesiste devreye alınacak üretim hattı, söz konusu ortaklığın Guangzhou’daki üçüncü üretim hattını oluşturacak.

Yeni uçak dönüşüm hattının, ülkede ekspres teslimat ve e-ticaret sektörlerinin patlama yapması sebebiyle kargo uçaklarına yönelik talep artışını karşılamak amacıyla hayata geçirileceği ifade edildi.

150'NİN ÜZERİNDE SİPARİŞ 

Marka, söz konusu projeyi 2016 yılında sadece Çin’de başlatmıştı.

Tesis, o günden bu yana 150’den fazla sipariş aldı.

GAMECO, China Southern Airlines Co. ile Hong Kong şirketi Hutchison Whampoa (China) Ltd.'in ortak girişimi olarak hayata geçirildi.

Firma, uçakların ve uçak parçalarının bakımında, onarımında ve elden geçirilme süreçlerinde uzmanlaşmış bir firma olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2021, 09:11
YORUM EKLE

Nidec

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını