banner1322
x

Beta’dan temassız ve RFID’li emniyet switch’leri

Beta Elektroteknik tarafından sunulan IDEM marka emniyet switch’leri, yüksek koruma ve IP69K özelliği, kaliteli polyester veya paslanmaz çelik 316 gövdesi ile tercih ediliyor. 

Beta’dan temassız ve RFID’li emniyet switch’leri
Enerji Zirvesi

IDEM marka emniyet switch’lerinde RFID teknolojisi ile sağlanan yüksek güvenlik, emniyet fonksiyonunun geçersiz kılınması ihtimalini imkansız hale getiriyor. Bu switch’ler birçok emniyet rölesine sorunsuz bağlanırken, ISO13849-1’e göre PLe/Cat.4 şartları da sağlanıyor. Zorlu şartlara uygun olan ürün, yüksek basınçlı temizleme ve yüksek sıcaklıkta temizleyici maddelerin bulunduğu ortamlar da dahil birçok ortamda sorunsuzca kullanılabiliyor. Toplam 20 adet switch seri olarak bağlanabiliyorken; bu ürünlerin 2mt, 5mt ve 10mt hazır kablolu veya Quick Connect versiyonları bulunuyor. Türkiye'de IDEM markasını endüstri ile buluşturan Beta Elektroteknik ayrıca şu markalarla otomasyon dünyasına hizmet ediyor:

HANGİ MARKALARI SUNUYOR?

Beta Elektroteknik; elektrik, güvenlik ve endüstriyel otomasyon alanında önde gelen markalardan İtalyan CARLO GAVAZZI, Alman SIBA, İngiliz IDEM SAFETY ve Amerikan ORION FANS’ın Türkiye distribütörlüğünün yanı sıra hizmet verdiği sektörlerdeki talepleri karşılamak için Steute, Schmersal, Ebm Papst, NMB Fan, Fluke, Eaton, Omron ve Finder gibi farklı marka ve ürün gruplarının stoklu tedarikçisi ve çözüm ortağı misyonuyla müşterilerine ulaşıyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 18:19
YORUM EKLE

Leroy

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını