Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi (GG OSB), Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi (GEP OSB) ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) birleşerek Cumhuriyet'in 100'ncü yılını Ferhat Göçer konseriyle kutladı. "İstikbalden İstiklale Cumhuriyetimizin 100'ncü Yılı Kutlu Olsun" sloganıyla hayata geçirilen etkinlikte, Cumhuriyet'in 100'ncü yılı Gebze Güzeller OSB'de verilen konserle büyük bir coşkuyla kutlandı.

OSB'LER GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Türkiye'deki Organize Sanayi Bölgeleri'nin güçlerini birleştirerek ilk kez böyle bir organizasyona imza atması endüstri camiasının güç birliğini ortaya çıkarırken; Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve yerel belediyelerin hazırladıkları programlara ek olarak iş dünyası da cumhuriyet coşkusuna katkısını sundu.

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer'i Gebzelilerle buluşturan etkinlikte, cumhuriyet kazanımlarının gelecek kuşaklara aktarılması için ilgili bölge müdürlerinden oluşan bir komisyon kuran OSB'ler, konseri ücretsiz bir şekilde halka açık olarak gerçekleştirdi.

İKİ YILDA 6 BİN 500 GİRİŞİMCİ KADINA DESTEK İKİ YILDA 6 BİN 500 GİRİŞİMCİ KADINA DESTEK

OSB'lerin hayata geçirdiği bu etkinlik sayesinde Gebze'de büyük bir coşku ile kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, renkli görüntülere sahne oldu.