Türkiye’de ve ihracat yaptığı 75’in üzerinde ülkede faaliyetlerini sürdüren ODE Yalıtım, global bir marka olma vizyonuyla uluslararası fuarlara katılım gösteriyor. Mart ayında Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen ISH Fuarı’nda teknik yalıtım ürünlerini tanıtan ODE Yalıtım Nisan ayında da Münih’te gerçekleştirilen BAU Fuarı’na yapı yalıtım ürünleri ile katıldı. Dört yıl aranın ardından yeniden düzenlenen dünyanın önde gelen mimarlık, yapı malzeme ve sistemleri fuarı BAU’da 49 ülkeden 2.260 firma yer alırken, ziyaretçi sayısı ise 190 bine ulaştı.

E.C.A. BAYİLERİNE SEMİNER DÜZENLEDİ E.C.A. BAYİLERİNE SEMİNER DÜZENLEDİ

OZAN TURAN: “FUARDAKİ ÇALIŞMALARIMIZLA ÜLKEMİZE SAĞLADIĞIMIZ KATMA DEĞERİ ARTIRACAĞIZ”

Dünyanın dört bir yanından fuara katılım gösteren ziyaretçilerden büyük ilgi gördüklerini söyleyen ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Turan, “BAU, ODE Yalıtım olarak büyük önem atfettiğimiz ve titizlikle hazırlandığımız fuarlar arasında yer alıyor. Son olarak 2019 yılında gerçekleştirilmişti. Dört yıllık aranın ardından sektörün en büyük buluşmalarından birine imza atıldı. Biz de bu fuarda hem sektör temsilcileriyle görüş alışverişinde bulunduk hem de ziyaretçilere ürünlerimizi yakından tanıttık. Aslında bu fuara yapı yalıtımı ürünlerimizle katıldık ancak Çin ile Almanya arasındaki en büyük üretici olduğumuz teknik yalıtım ürünlerimizle ilgili de önemli görüşmeler yaptık. Bunların neticesinde bir yandan yeni pazarlara açılırken diğer yandan da mevcut pazarlarımızda daha da derinleşmeyi ve ülkemize sağladığımız katma değeri artırmayı hedefliyoruz” dedi.

TEMELDEN ÇATIYA YALITIM ÇÖZÜMLERİ

ODE Yalıtım, yapı yalıtımı alanında geliştirdiği ürünlerle bir binanın temelinden çatısına kadar farklı detaylarda ısı, su, ses yalıtımları ve yangın güvenliği sağlanmasına yönelik çözümler üretiyor. Fuarda da ekstrüde polistren esaslı ısı yalıtım malzemesi (ODE Isıpan), bitümlü su yalıtım örtüleri (ODE Membran), ısı-ses-yangın yalıtımında kullanılan cam yünü ürünleri (ODE Starflex) ile taş yünü ürünleri (ODE Rockflex) olmak üzere yapı yalıtımı ürünleri tanıtıldı.