Yeni WPLHE, dünya çapındaki ilk Economy ve hassas redüktörlerin kombinasyonu olan başarılı PLHE'nin tüm avantajlarını açılı model olarak bir araya getiriyor. WPLHE hem kanıtlanmış bir Economy dişlisinin dişli kısmına hem de genellikle hassas redüktörlerde kullanılan ön yüklemeli konik makaralı rulmanlara sahip yüksek performanslı bir çıkış yatağına sahiptir. Bu sayede yeni konik dişli kutusu, çıkışta 8.000 N'a kadar yüksek radyal ve eksenel kuvvetlere dayanır. Böylece, örneğin, yüksek radyal yüklere sahip kasnak tahrikleri de dik açılı bir varyant olarak gerçekleştirilebilir.

13 FARKLI PİNYON SEÇİLEBİLİYOR 

Motor, koaksiyel PLHE'ye göre 90° döndürüldüğünden WPLHE, örneğin paketleme ve diğer özel makinelerde, yerin sınırlı olduğu durumlarda ideal çözümdür. İsteğe bağlı olarak önceden monte edilmiş bir pinyonla sunulan tek Economy konik dişli kutusudur. Bu sayede, özellikle yerin sınırlı olduğu durumlarda maliyeti düşük pinyonlu kremayer tahrikleri için uygundur. 13 farklı pinyon seçilebilmesine olanak sağlıyor. Diş sayısı 15'ten 27'ye, modül 2'den 3'e kadar düz dişli veya helis dişli olarak seçiliyor.

Kozmetik Sektörüne Özel Yeni Kutulama Makinesi Kozmetik Sektörüne Özel Yeni Kutulama Makinesi

HIZLI TESLİMAT İMKANI SUNUYOR 

Kare çıkış flanşına ve uzun merkezleme bileziğine sahip olması sayesinde WPLHE'nin uygulanması oldukça kolaydır. Ürün, IP65 koruma sınıfına sahiptir ve pürüzlü, tozlu ve kirli ortamlarda kullanması uygundur. Birkaç farklı çıkış mili varyantı – düz, kamalı, spline dişli veya önceden monte edilmiş pinyonlu – konik dişli kutusunun çok yönlü olarak kullanılmasına imkan verir. Neugart'ta yaygın olan ömür boyu yağlama için gıda maddelerine uygun ve soğuğa karşı dirençli yağlayıcılar da mevcuttur. Yeni WPLHE ürününün büyüklüğü 060 / 080 / 120 üç gövde şeklindedir. İsteğe bağlı olarak tek kademeli varyant (tahvili 3 ila 10 arasında) veya iki kademeli varyant (9 ila 100 arasında) olarak temin edilebilir. Neugart verimli bir tedarik zinciri sayesinde hızlı teslimat imkanı sunmaktadır.  
 

Editör: Haber Merkezi