Sorun ne kadar büyük ise o kadar hızlı çözülmesi gerekmektedir. Yeni Fluke cep tipi termal görüntüleme cihazı, herkese çalışma zamanı kayıplarını en aza indirmek için gereken gücü sağlar. Sorunu kolay gidermek için savunma hattının en ön cephesinde yer alır.

FLUKE PTi120 9Hz / 400 CEP TİPİ TERMAL GÖRÜNTÜLEME CİHAZI

Fluke PTi120 9Hz / 400 cep tipi termal görüntüleme cihazı, her gün yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz kadar küçük bir kameradır. Her zaman elinizin altında olabilecek portatiflikte, kire ve suya dayanıklıdır. 1 metre yükseklikten düşmeye karşı da dayanıklıdır. Elektrikli ekipmanların, makinelerin ve diğer varlıkların sıcaklıklarını hızlıca ölçebilmeniz için geliştirilmiş termal incelemeler artık cebinizde.

Fluke Connect Asset Tagging (Varlık Etiketleme) özelliği sayesinde artık termal görüntülerinizi sıralamak ve düzenlemek için zaman ayırmanız gerekmiyor. Bu işlem için varlığınızın QR kodunu veya barkodunu taramanız yeterli; böylece termal görüntünüz ile tarih ve saat damgalı tüm bilgileriniz önceden tanımlanmış klasörlerinize kaydediliyor. Dosyalarınızı Wi-Fi yoluyla gönderebilir ya da ağa veya USB ile bilgisayara bağlandığınızda bu dosyaların otomatik olarak yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Artık sorunları ciddi problemler haline gelmeden daha etkili bir şekilde kaydedebilir, bulabilir ve raporlayabilirsiniz.

TÜDÖKSAD’IN 24. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ TÜDÖKSAD’IN 24. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

Kompakt El Termal Kamerası | PTi120 Cep Tipi Termal Kamera | Fluke

IR-FUSİON İLE SORUNLARI KOLAY TESPİT EDİN

3,5 inç boyutunda LCD dokunmatik ekranda, görünür ışık görüntüsünü termal görüntü ile birleştirerek sorunları daha kolay tespit etmenizi sağlayan IR-Fusion™ özelliği bulunmaktadır. Ayarı yapılandırmak istediğinizde parmağınızı ekran üzerinde kaydırmanız yeterlidir.

Genel Özellikler

Termal hassasiyet

≤60mk

Kızılötesi çözünürlük

120 X 90 (10,800 piksel)

Görüş alanı

50° H X 38° V

Tamamen radyometrik

Evet

Sıcaklık ölçüm aralığı (-10 ° C'nin altında kalibre edilmemiş)


-20 ° C - 400 ° C

Wireless

Evet

Ekran boyutu

3.5” Dokunmatik ekran

Doğruluk

+/-2 °C

Renk paletleri

6

Batarya

> 2 saat

İşaretleyici

Sıcak/Soğuk işaretleyici

Cep feneri

Evet

Editör: Haber Merkezi