2015 yılında kurulan MODOYA, OYA markasıyla sektöre sunmuş olduğu AGV’ler ile yüksek teknolojili otomasyon sistemleri ve iç lojistik sistemleri için yenilikçi çözümler sunan bir AR-GE firması olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

MODOYA 2024'TE AVRUPA FUARLARINDA BOY GÖSTERECEK

2024 yılı hedeflerinin Avrupa ve Amerika pazarına açılmak olduğunu söyleyen Modoya Mühendis Takım Lideri Metin Horzum, “İhracat için yeni pazarlar arayışındayız ve bu pazarlara katılmak için çalışmalarımız devam ediyor. Yeni hedeflerimiz Amerika ve Avrupa pazarında aktif olmak. 2024 yılında Avrupa’daki fuarlara katılarak ürünlerimizin tanıtımı yapmak için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.” diyor.

MEGA DEPO KİRALAMALARI 2023 YILINDA DÜŞÜŞE GEÇTİ MEGA DEPO KİRALAMALARI 2023 YILINDA DÜŞÜŞE GEÇTİ

Yakın zamanda Türkiye’de ileri gelen bir yazılım firması ile yapmış oldukları iş birliği sayesinde MES/ MOM çözümleri geliştirerek, gerçek zamanlı olarak performans ve kayıp sürelerinin istatiksel analizini sağlayarak üretim proses etkinliğinin arttırılmasına hizmet ettiklerini söyleyen Horzum, “Hem şirket altyapılarına bağlanabilen yazılımlar hem trafik kontrol sistemleri hem de akıllı depolama yazılım hizmetleri sunmaktayız. 2024 yılı için hedefimiz, yeni ürünümüz olan Stockman ile stok alanlarındaki ihtiyaçlara yeni bir çözüm sunmak. Bu çözüm depolarda daha çok alan ve daha hızlı süreç, stok takibi sağlayacak.  Bu yenilikçi robot, dar koridorlarda gezinmek ve öğeleri kolaylıkla almak için tasarlandı. Bu da onu verimli ve uygun maliyetli depolama çözümlerine ihtiyaç duyan işletmeler için ideal bir çözüm haline getirecek. Bu doğrultuda Türkiye pazarına yeni bir ürün sunmuş olacağız. Ayrıca, yakın zamanda Türkiye’de ileri gelen bir yazılım firması ile yapmış olduğumuz iş birliğimiz ile MES/ MOM çözümleri ile üretimde dijital dönüşüme hizmet vermeyi planlıyoruz.” şeklinde konuştu.