Kışın şantiyeleri ve ısınmaya ihtiyaç duyan ancak sistem kurulumu mümkün olmayan mekānları ısıtmak zordur. Mimsan, MKD serisi mobil sıcak su kazanları ile müşterilerinin bu sorununa; pratik, hızlı ve verimli bir çözüm sunuyor. Üstelik yalnızca mekånların ısıtma sorununu çözmüyor, aynı zamanda sıcak su ihtiyacını da karşılıyor.

"Öncelikli Hedefimiz Kullanıcıların İhtiyaçlarını ve Yaşam Tarzlarını Anlamak" "Öncelikli Hedefimiz Kullanıcıların İhtiyaçlarını ve Yaşam Tarzlarını Anlamak"

ISITMA SORUNUNA MOBİL ÇŌZŪM

Mimsan Ar-Ge mühendisleri tarafından yerleşkenin bulunduğu iklim şartlarına ve ihtiyaca uygun olarak geliştirilen *mobil sıcak su kazanları", taşınabilir yapısı sayesinde farklı yerlere kolaylıkla transfer edilebiliyor. Kurulumu ise kısa sürede yapılyor. Bir konteyner görünümünde olan mobil kazan daireleri, ısı izolasyonlu sandviç paneller kullanılarak geliştiriliyor. Böylece sistemde, ısı kayıplarından kaynaklı bir enerji maliyeti oluşmuyor.

MONTAJ VE BAKIM KOLAYLIĞI

Mobil sıcak su kazanları, bağlantı ve kurulum için gerekli olan tüm yardımcı ve ana elemanlara sahip olarak üretilyor. Ayrıca konteynerin
açılabilir ön kapağı, bakım ve arıza hallerinde hızlı ve kolay müdahale imkånı sunuyor. Mobil sıcak su kazanları, 29 kW - 1000 kW arasındaki geniş kapasite seçenekleri, sıvı ve katı yakıt alternatifleriyle farklı ısıtma ihtiyaçlarını karşılıyor.

Editör: Merve Kaya