banner1322
x

Zoru Kolaylaştırıyor

Lenze’nin özenle ölçeklendirilmiş ürünlerinin fonksiyonları Base-Line, State-Line ve High-Line olmak üzere üç ürün grubunda ele alınıyor.

Zoru Kolaylaştırıyor
Endüstrideara

Lenze'nin kapsamlı L-force ürün portföyü, çok basit bir prensibi temel alıyor. Ürünlerinin fonksiyonlarını Base-Line, State-Line ve High-Line olmak üzere üç ürün grubunda toplayan Lenze, böylelik ile müşterilerinin kendi özel gereksinimleri için hangi ürünlerin en iyi çözümü temsil ettiğini hızlı bir şekilde anlamasını sağlıyor. Lenze ürünleri, kendi laboratuarlarında en katı testlere tabi tutuluyor. Müşterilerine yüksek kaliteden ve uzun hizmet ömürden taviz vermeyen çözümlerini Lenze, bu testler ile garanti altına alıyor. Buna ek olarak Lenze’nin beş lojistik merkezi,  seçilen ürünlerin dünya çapında her yere hızlı teslimatını sağlıyor.

SON GELİŞMELERİ UYARLIYOR

Öte yandan Lenze, kontrolör alanında son gelişmeleri üretimine uyarlayarak çalışmalarına devam ediyor.Paketleme makinaları, robot teknolojisi ve taşıma sistemleri, otomasyon teknolojisi açısından zorluğu ile biliniyor. Bu alanlarda eşgüdümlü hareketleri çok sayıda eksen boyunca kontrol edebilen güçlü ve homojen bir sistem gerekiyor. Sistemin, aynı zamanda doğrusal bir işlemin kontrol fonksiyonunu üstlenmesi de oldukça önemli. Bu otomasyon görevleri için, kontrolör tabanlı ve sürücü tabanlı otomasyon işlevlerini yerine getiren kontrolörlere ihtiyaç duyuluyor. Bu ihtiyaçlara ise Lenze, en doğru şekilde cevap veriyor.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 17:07
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını