banner1322
x

Yüksek kalitede kesme ve taşlama yapabilirsiniz

Aşındırıcı zımpara taşı konusunda 1981 yılından itibaren hizmet veren Üçer Zımpara’da 10 bin çeşitten fazla ürün çeşidi üretiliyor. Söz konusu portföyde çelik, metal, inox, mermer ve döküm için hızlı ve uzun ömürlü çözümler sunan kesme ve taşlamalar dikkat çekiyor.

Yüksek kalitede kesme ve taşlama yapabilirsiniz
Endüstrideara

Üçer Zımpara, seramik ve bakalit bağlayıcılı zımpara taşı üretimini gerçekleştirerek otomotiv, otomotiv yan sanayi, takım bileme, standart zımpara taşları, şaftlı zımpara taşlarıyla; demir- çelik, ağaç, cam, porselen, deri, döküm, savunma sanayi, inşaat sanayi gibi sektörlere özel zımpara taşlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam ediyor. 

TAŞLAMA TAŞ ÇEŞİTLERİ 

  • Metal&Çelik Taşlama
  • Paslanmaz Çelik Taşlama
  • Zirkonyumlu Taşlama Taşları
  • Taş ve Döküm Taşlama 

KESME TAŞLARI
A-Alüminyum Oksit:
Alüminyum oksit tüm aşındırıcıları arasında en yüksek oranda kullanılan taneciktir. 'Genel Amaçlı' tüm operasyonlar için uygun bir aşındırıcı tipidir.

WA-Beyaz Alüminyum Oksit: Bu aşındırıcı taneciklerin yüksek soğuma karakteristiği sayesinde, çelikten ürünlerin hafif taşlama işlemlerinde ve özellikle takım aletlerde, paslanmaz çelik malzemelerde çok hızlı ve soğuk kesim mümkün olabilmektedir. 

ZA-Zirkon Alüminyum Oksit: Yüksek performanslı ve uzun ömürlü aşındırıcılar. Ferro metallerde, paslanmaz ve döküm ürünlerinde mükemmel sonuç verir.

C-Silisyum Karbür: Tüm beton, briket, tuğla, mermer taş vs. ve Ametal ürünlerin aşındırma işlemleri için kullanılır.


 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 16:04
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını