banner1322
x

YÜK TAŞIYICI SİSTEMLERDE YERLİ MARKASIYLA ÖNE ÇIKIYOR

BM Makina Grup tarafından üretimi tamamıyla Türkiye’de gerçekleştirilen BKB Profil Sistemleri, çok çeşitli sektörlerde yük taşıyıcı olarak yüksek verimlilikle kullanılıyor.

YÜK TAŞIYICI SİSTEMLERDE YERLİ MARKASIYLA ÖNE ÇIKIYOR
Robot Zirvesi

Yük taşıyıcı özel profil sistemleri sayesinde fabrika ve atölyelerde malzeme taşıma ve yerleştirme operasyonları yüksek hız ve kolaylıkla gerçekleşiyor. Bu sayede aynı sahadaki yüksek kapasiteli ağır vinçlerin işleri hafiflerken modüler olması sayesinde yer kaybını da önlüyor.
Pergel Vinç, Mobil Portal Vinç, Gezer Köprülü Vinç ve Hafif Kreyn Sistemler olarak farklı sektörlerin ve tesislerin ihtiyacına çözüm sunan BKB, müşteri ihtiyacı ve isteği doğrultusunda proje bazlı olarak tasarlanabiliyor.

İNSAN KOL KUVVETİYLE HAREKET EDİYOR

Modüler yapıda olan BKB Profil Sistemleri yüklerin kaldırma ve taşıma operasyonlarında hızlı ve hafif kullanımı ile ön plana çıkıyor. İnsan kol kuvveti ile rahatlıkla hareket ettirilebilen sistemlerde kullanıldığı alanda mesafe kaybı da minumum seviyede oluyor.
Bakım ihtiyacının neredeyse sıfır olduğu sistemlerde, modüler yapı sayesinde ilave yapılabiliyor, sistem revize edilip demontaj yapılabiliyor.
VAHLE, LIFTKET, BKB, KATO DEMYKS markalarıyla hizmet veren BM Makina Grup; enerji ve data iletim sistemleri, araç kaldırma ve döndürme ekipmanları, motorlu kablo toplama tamburları, profil hafif kreyn sistemler, elektrikli zincirli vinçler ve aksesuarları ürün gruplarında 21 yıllık tecrübesiyle hizmet veriyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 15:58
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını