banner1049
x

Yenilikçi Makinalar İçin

Endüstri 4.0 ile birlikte günümüzdeki makinelerde yenilikçi teknolojiler ve farklı cihazlar daha çok bir arada kullanılıyor.

Yenilikçi Makinalar İçin
EndüstrideAra5

Bu durumlar için, seçilen kontrol ünitesinin açık sistem mimarisi üzerine kurulmuş olması ve bu sistemlere kolay  entegre olması gerekiyor.

BİLKO tarafından yerli olarak üretilen LYNCA – CNC ailesi, bu alanda ihtiyaca uygun çözümler sunuyor.

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

LYNCA - CNC hem mühendislik hizmetleri, hem de etkin teknik servis destekleriyle makina imalatçılarının özel projelerini gerçekleştirmelerine fırsat sağlıyor. BİLKO, CNC kontrol sistemleri tasarımı ve özel yazılımlar konusunda uzun yıllardır AR-GE departmanıyla çalışmalarını sürdürüyor. Tüm donanım ve yazılımı kendi tasarımı olan
açık sistem mimarisi ile geliştirdiği LYNCA - CNC kontrol sistemi ile BİLKO; özel çözümler, mühendislik hizmetleri ve doğru ürün-doğru fiyat konumlanmasıyla makina üreticilerine pek çok avantaj sunuyor.

AÇIK SİSTEM MİMARİSİ

LYNCA, her çeşit makinaya uygulanabilecek açık sistem mimarisi ile geliştirilmiş bir CNC kontrol sistemi. Hidrolik silindir ve elektrik motorların bir arada bulunduğu, hızın ve hassas senkronizasyonun gerekli olduğu, farklı teknolojilere sahip ekipmanları bir arada bulunduran makinalar için LYNCA - CNC ideal bir çözüm platformu oluşturuyor. Çok eksenli her türlü makinaya uygulanabilen LYNCA CNC, özellikle punch, lazer, water jet ve benzeri X-Y tablosu ve işlem kafası mantığıyla çalışan makinalara kolaylıkla adapte edilebiliyor.

http://www.bilko-automation.com/tr-TR/AnaSayfa
 

YORUM EKLE

Endaş

NSK

Dergiler