Yeni ürünü kullanıcısına neler vadediyor?

Magmaweld Oerlikon'un 4 kg ağırlığındaki yeni ürünü Ministick, kompakt, hafif, dayanıklı ve güçlü yapısıyla piyasadaki yerini aldı.

Yeni ürünü kullanıcısına neler vadediyor?
Endüstri 40 Zirvesi

Magmaweld Oerlikon, yeni ürünü Ministick marka kaynak makinasını piyasaya sunduğunu duyurdu. 

Söz konusu ürün ailesinin en küçük boyutlara sahip olan yeni üyesi, kompakt yapısı ve 4 kg ağırlığı ile kullanıcısının her zaman yanında taşıyabilmesine uygun yapısıyla dikkat çekiyor.

Ürünün çantalı olan Deluxe seti ise, plastik taşıma çantası içinde standart olan 20 adet elektrod, tel fırça ve el maskesi ile hazır bir kaynak deneyimine imkan veriyor.

TEK FAZDA 220 V İLE ÇALIŞABİLİYOR

Küçük, hafif, dayanıklı ve güçlü olarak tanımlanan, 360 x 120 x 200 mm boyutlarında, 2.0 / 2.5 / 3.25 mm rutil ve bazik elektrodlar ile mükemmel kaynak karakteristiğine sahip olan yeni ürün, tek fazda 220 V ile çalışabiliyor.

AESK’YA DESTEK VERİYOR

Öte yandan firma, öğrencilere de maddi ve manevi destek olmaya devam ediyor.

Son olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Alternatif Enerjili Sistemler Kulübü’nün (AESK) destekçisi olarak yanlarında yer alan firmadan konuya ilişkin yapılan açıklamada, “AESK üyelerinin hidrojen ve elektrik enerjisiyle ürettikleri araçlarla kazandıkları başarılara destek olmaktan gurur duyuyoruz. Ağustos ayında gerçekleşecek TÜBİTAK yarışlarında başarılar diliyoruz.” denildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 09:46
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını