banner1322
x

Yeni DC platform...

Interroll Satış Müdürü Sinan Doğru ile WIN Fuarı’nda bir araya geldik. DC Platform’un fuarda ilgi gördüğünü söyleyen Doğru’dan ürün hakkında bilgi aldık.

Yeni DC platform...
Endüstrideara


WIN Eurasia CeMAT Fuarı’na bu sene Interroll yine yoğun ilgi gördü. “Bu sene standımıza beklentimizin üzerinde ziyaretçi geldi.” diyen Interroll Satış Müdürü Sinan Doğru’ya fuarda sergiledikleri ürünleri sorduk: “2018’in 2’nci çeyreğinde ekonomide yaşanan olumsuzluklara rağmen şu ana kadar standımıza gelen ziyaretçi sayısı ve kalitesi gayet iyi durumda… WIN Eurasia CeMAT Fuarı’nda standımızda DC Platform adını verdiğimiz üç farklı güçte, içten tahrikli DC motorlarla beraber sürücülerin olduğu, güç ünitelerinin yer aldığı komple bir platform olarak sunduğumuz ürünlerimizi sergiliyoruz. Bunun öncesinde yine içten tahrikli bir DC motorumuz vardı. Bu motoru 20 watt, 35 watt ve 50 watt olmak üzere üç farklı güce göre çeşitlendirdik. Fuar boyunca da çok ciddi ilgi gören bu sistemimize otomotivden tutun tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmalara kadar, özellikle de kargo ve lojistik sektöründen firmalar büyük ilgi gösterdi. Bu ürünümüzden beklentimiz oldukça yüksek çünkü bu motorlar çok farklı taleplere de hitap edebiliyor. Boş kutu da taşınabilir, 50 kilogramlık bir koli de taşınabilir veya 250 kilograma kadar palet yükü de taşınabilir.” dedi.

Sistemin sunduğu avantajlarla ilgili olarak şu açıklamada bulundu: “Bu sistemimizin en büyük avantajları arasında ilk sırada bakım gerektirmemesi ve kolay monte edilebilir olması geliyor. Bakım gerektirmemesi ile firmaların büyük bir gider kalemini de sıfırlamış oluyor. Neticede bugün bakım gizli bir giderdir. İnsanlar bu gideri biraz göz ardı ediyor ama özellikle büyük bir tesiste yıllık rakamlara bakıldığında çok büyük maliyetlerin ortaya çıktığı görülmektedir. Ayrıca daha düşük enerjiyle çalıştığı için enerji maliyetlerini düşürme yönünden de avantajlı. Bir diğer avantajı da enerji tasarrufu. Bu motorlarla konvansiyonel motorlara kıyasla yüzde 50’ye varan enerji tasarrufu yapmak mümkün.”

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 16:36
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını