banner1322
x

VAHLE MARKASIYLA BİRÇOK SEKTÖRE ÇÖZÜM SUNUYOR

Kurulduğu ilk günden beri Vahle markasının Türkiye’de temsilciliğini yürüten BM Makina Grup, otomotiv, demir-çelik, beyaz eşya gibi birçok sektöre çözüm sunuyor.

VAHLE MARKASIYLA BİRÇOK SEKTÖRE ÇÖZÜM SUNUYOR
Endüstri 40 Zirvesi

Bara sistemlerinin mucidi olan Vahle, kurulduğu 1912 yılından beri opsiyon açısından zengin ürün gamıyla farklı sektörlerin ihtiyaçlarına çözüm sağlıyor. Özellikle son dönemde hayata geçirdiği yatırımlarla farklı alanların ihtiyaçlarına odaklanıyor. 

“TEMASSIZ ENERJİ DATA İLETİM SİSTEMLERİ SUNUYORUZ”

Kuruldukları ilk günden beri Vahle markasının Türkiye’de temsilciliğini yürüttüklerini söyleyen BM Makina Grup Genel Müdürü Kenan Bebek, bara sistemleriyle ilgili gelişen yenilikleri ve sundukları çözümleri şu sözlerle anlattı: “Vahle, 1912 yılında kurulmuş bir markadır. Aynı zamanda ürettiği bara sistemlerinin mucididir. Opsiyon açısından çok zengin bir ürün gamına sahiptir. Son dönemde hayata geçirdiği yatırımlarla farklı sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye başladı. Özellikle otomasyon, data ve iletişim alanında otomotiv gibi sektörler için komple çözümler geliştiriyor. Bizde kurulduğumuz ilk günden beri Vahle markasının Türkiye’de temsilciliğini yürütüyoruz. Bunun yanı sıra Vahle, demir çelik gibi ağır sektörlerde özel ürünleri bulunuyor. Bu ürünlerin arasında; izoleli baralar, açık bara sistemleri, ağır hizmet tipi kablo arabaları yer alıyor. Ayrıca standart vinç sistemleri için kapalı kutu bara sistemleri sunuyor. Ayrıca otomotiv, beyaz eşya gibi sektörlerine yönelik temassız enerji data iletim sistemleri bulunuyor. Depolama ve ray sistemleri içinse entegre çözümler sunuyor.” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 14:09
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını