banner1013
x

VAHLE ENERJİ VE DATA İLETİM SİSTEMLERİYLE YÜKSEK HIZA ULAŞIN

Paul Vahle tarafından 1912 yılında icat edilen açık bara sistemi, limitsiz hızı, sessiz çalışma özelliği ve düşük işletim maliyetleri ile tesislerin ihtiyacına cevap veriyor.

VAHLE ENERJİ VE DATA İLETİM SİSTEMLERİYLE YÜKSEK HIZA ULAŞIN
EndüstrideAra - Haber Detay

Paul VAHLE tarafından 1912 yılında icat edilen açık bara sistemi, bakır, T veya oyuk T şeklindeki profillerin üzerine kalıplarla giydirilmiştir. Bu şekliyle hazırlanan parça yüzde 100 rijittir. 220 A’den 2360 A’ kadar olan bara kapasitesi ancak istek üzerine 3000 A’e kadar üretilebilir. Başlıca kullanım alanları arasında köprülü vinçler, gezer vinçler, monoray vinç sistemleri, taşıma sistemleri ve depolama sistemleri yer alıyor. 

TEMASSIZ ENERJİ İLETİMİ 

Vahle temassız enerji iletimi, sistem indüksiyon prensibine göre çalışıyor. Öne çıkan avantajları arasında, bakım gerektirmemesi, düşük işletim maliyeti sunması, limitsiz hıza sahip olması, tamamen sessiz çalışması gibi özellikler yer alıyor. 

BM Makina Grup Türkiye’de temsilciliğini yaptığı, tüm dünyada tanınan markası VAHLE ile enerji ve data iletim sistemleri alanında her sektöre farklı çözüm ve avantajlar sunuyor. 

https://www.bmmakina.com.tr/

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2021, 08:32
YORUM EKLE

Radyo

Aha

Dergiler