Üretiminin yüzde 90’ını yurt dışına ihraç ediyor

Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden olan Eroğlu Makina, talaşlı üretim yapan CNC takım tezgâhları için “hassas tutucu takım sistemleri” üretiyor.

Üretiminin yüzde 90’ını yurt dışına ihraç ediyor
Endüstri 40 Zirvesi

Talaşlı üretim yapan CNC takım tezgâhları için “hassas tutucu takım sistemleri” üreten Eroğlu Makina,41 yıldır sektöre hizmet veriyor. Almanya Mössingen’de şirketin yurtdışı pazarlama ağının merkezi aynı zamanda yüksek teknoloji ürünlerini üreten, modern bir tesisi bulunuyor. Orta Doğu’da etkinliğini arttırmak amacıyla 2007 yılında Çin’de oluşturduğu temsilcilik ile Eroglu, 2004 yılında da İran’da pazarlama şirketi kurarak mevcut pazarını genişletmiş oldu.

 Eroglu, Türkiye ve Almanya’daki üretim merkezlerinde yüksek teknoloji ile ürettiği hassas tutucu takımların %90’ını yurt dışı pazarlama ağı ile toplam 56 ülkeye ihraç ediyor. Avrupa Birliği ülkeleri, İsviçre, Norveç, ABD, Avustralya, Çin, Güney Afrika, İran, Japonya, Kanada ve Rusya gibi ülkeler, başlıca ihracat yapılan ülkeler arasında yer alıyor.  Eroğlu Makina’nın yurt içi pazarlama ağı Bursa’da bulunuyor. Bunun yanı sıra şirket, İstanbul, Konya, İzmir ve Ankara’da bulunan şube ve temsilcilikleri ile Türkiye genelinde pazarlama ve teknik danışmanlık hizmeti de veriyor.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 15:17
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını