Üretim kapasitesini 10 kat arttırdı

Kurulduğu günden bu yana üretim kapasitesini 10 kat arttırmış olan Huğlu Krom Kaplama, genel sanayide kullanılan her türlü metal parçaların "krom, eloksal, nikel kaplama işlemlerini" gerçekleştiriyor.

Üretim kapasitesini 10 kat arttırdı
Enerji Zirvesi

Yüksek üretim kapasitesine ve ileri teknoloji robot ekipmanlarına sahip olan Huğlu Krom Kaplama, krom, nikel ve eloksal kaplama tesislerini faaliyete geçirdi.
Huğlu Krom, tam otomatik 2 adet kaplama ünitesi, her biri 3 tonluk hacme sahip kaplama tankları, yüzey hazırlık işlemleri için geniş hacimli kumlama kabinleri, bir adet arıtma tesisi, basınçlı kum makineleri ile diğer kaplama üniteleri ve son teknoloji yardımcı ekipmanlarıyla üretimlerini gerçekleştiriyor.

ISO 9001 - 2000 belgelerine de sahip olan Huğlu Krom müşterilerine, her türlü metali kaplama, ambalajlama, depolama ve sevkiyatında çözüm sunuyor.
Sektördeki firmaların krom kaplama ihtiyaçlarını müşterilerinin istekleri doğrultuda gideren Huğlu Krom, yaptığı bütün atılımlarda çevre ve insan sağlığını düşünerek çalışmalarına devam ediyor.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2019, 21:22
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını