Türkiye’nin en iyi tesisine sahip

Makina imalat sanayi, otomotiv, sektörü gibi daha birçok sektöre hizmet veren Polymak, mil ucu işleme konusunda Türkiye’nin en iyi tesisine sahip.

Türkiye’nin en iyi tesisine sahip
Robot Zirvesi

Doğrusal hareket elemanları, mil ucu yatakları, konveyör ekipmanları, mühendislik plastikleri, test ve kontrol ekipmanları ürünlerini tedarik eden Polymak, mekanik ve mekatronik çözümleri ile kesim, mil ucu işleme ve lineer modül üretimini gerçekleştiriyor. Mil ucu işleme konusunda Türkiye’nin en iyi tesisine sahip olan firmanın bu konuda makinaları kullanan teknik ekibinin yurt dışından eğitim almış ve bu konuda son derece bilgili kişiler olması da önem taşıyor.

İşlem öncelikle indüksiyonlu ısıl işlem makinasında vidalı mil uçlarını ısıtmakla başlayarak, CNC makinasında kama yeri dahil işlenerek ardından doğrultma makinasında bir, iki mikron seviyesinde doğrultuluyor. Doğal gaz sektöründe de önemli çalışmalarda bulunan Polymak, doğal gazla çalışan otobüs yapan bütün firmalara kendi ürünlerini sunuyor. 
Bunların arasında Man, Mercedes, Isuzu, Temsa, Karsan, BMC gibi lider markalar polymak’ın ürünlerini kullanıyor. Ayrıca tırlarda ve özellikle Socar ile ciddi çalışmalar yapılıyor.
Öte yandan firma, Türkiye’nin değişik yerlerinde olan doğal gaz dolum hatlarına da doğal gaz dolum tabancaları veriyor.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 09:18
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını