banner1339
x

TÜM VİNÇLER İÇİN GÜVENİLİR UYGULAMA SAĞLIYOR

VAHLE enerji ve data iletim sistemleri ile standart veya otomatik proses vinç uygulamalarında hem güvenilir hem de ihtiyaca uygun uygulamalar sağlanıyor.

TÜM VİNÇLER İÇİN GÜVENİLİR UYGULAMA SAĞLIYOR
Robot Zirvesi

Üretim ve montaj işlemlerinin neredeyse tamamında ihtiyaç duyulan vinçlerin, oldukça farklı çeşitleri bulunuyor. Hepsinde ortak olan özellik ise yatay ve dikey hareket kalıpları.
VAHLE, vinç teknolojilerine yönelik enerji, veri iletimi ve konumlandırma için özel çözümler sunuyor. Standart vinçler, proses vinçleri, ağır hizmet tipi vinçler, geri dönüşüm tesisleri için vinçler, galvanik tesisler için vinçler, çelik fabrikaları için vinçler, kovalı konveyörler ve transfer arabaları için ihtiyaca en uygun çözümleri sunuyor.

ENERJİ VE DATA İLETİM SİSTEMLERİNDE DÜNYA MARKASI

1912’den beri tüm dünyada hizmet veren, enerji ve data iletim sistemlerinin öncüsü VAHLE Türkiye’de BM Makina Grup güvencesi ve tecrübesiyle uygulanıyor.
VAHLE, LIFTKET, BKB, KATO DEMYKS markalarını bünyesinde barındıran BM Makina Grup, enerji ve data iletim sistemleri, araç kaldırma ve döndürme ekipmanları, motorlu kablo toplama tamburları, hafif kreyn sistemler, elektrikli zincirli vinçler ve aksesuarları ürün gruplarında 21 yıllık tecrübesiyle hizmet veriyor.
 

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2020, 10:29
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını