TOYOTETSU, YENİ FABRİKASININ TEMELLERİNİ ATTI

Toyotetsu Türkiye, yeni fabrikasının temellerini attığını duyurdu. Açıklamada, firmanın yeni üretim tesisi ile ilgili bilgilere yer verildi.

TOYOTETSU, YENİ FABRİKASININ TEMELLERİNİ ATTI
Endüstri 40 Zirvesi

Büyümesine ve yatırımlarına devam eden otomotiv yan sanayi üreticilerinden Toyotetsu Türkiye, yeni yatırımı olan fabrikasının temellerini attığını duyurdu.

SINIFININ EN MODERN PRES HATLARINDAN OLACAK

Şirketin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, yeni fabrika yatırımı ile birlikte kapalı alanın yaklaşık 8 kat artırılarak 60 bin metrekareye çıkarılacağı, fabrikada kurulacak hatların ise Türkiye ve Avrupa'da sınıfının en modern pres hatlarından biri olacağı ifade edildi.

"İSTİHDAMA DEVAM EDECEĞİMİZ İÇİN GURURLUYUZ"

Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"TOYOTETSU TÜRKİYE Ailesi olarak yeni fabrikamızın temelini atmanın gururunu yaşıyoruz. Yeni fabrika alanımıza kurulacak hatlar Türkiye ve Avrupa'da sınıfının en modern pres hatlarından olacak. 8.000 metrekarelik fabrika alanının inşaatı tamamlandığında, yaklaşık 60.000 metrekareye kapalı alana ulaşacağız. Son teknoloji ürünü "blanking" pres ve transfer pres makineleri ile ülkemize istihdam sağlamaya devam edeceğimiz için mutluyuz, gururluyuz."

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2021, 12:16
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını