banner1322
x

TOTAL VE KIA, YOLA DEVAM KARARI ALDI

TOTAL ve KIA, global iş ortaklıklarına devam etme kararı alarak ortaklık sözleşmelerini yeniledi.

TOTAL VE KIA, YOLA DEVAM KARARI ALDI
Endüstrideara

Kia Corporation ve Total Lubrifiants, Mart 2021'de global iş ortaklıklarını 5 yıl için yenilediklerini duyurdu.

İŞ BİRLİĞİ 2026'YA KADAR UZATILDI

Bu doğrultuda TOTAL, KIA’nın yetkili servis ağında 2026 yılının mart ayına kadar tavsiye ettiği madeni yağ markası olmaya devam edecek.

Yetkili servisler, yüksek performanslı TOTAL QUARTZ motor yağlarından, markanın satış ve pazarlama alanındaki uzmanlığından ve ayrıca elektrikli mobilite ve elektrikli araçlara yönelik geliştirdiği yenilikçi çözümlerinden faydalanabilecek.

YENİ FIRSATLARA KAPI AÇIYOR

Söz konusu iş birliği, 2011 yılından beri her iki firmanın performans, kalite ve yeniliğe ilişkin ortak vizyonunu ortaya koyuyor.

Yüksek kaliteli ürünlerin ve yenilikçi çözümlerin geliştirilmesi sayesinde her iki firma global pazardaki varlığını güçlendirdi ve KIA müşterilerine özel hizmetler verdi.

Yenilenen ortaklık, bilhassa yeni motor teknolojilerinin pazara sunulmasının merakla beklendiği bugünlerde yeni fırsatlara da kapı açıyor.

"YENİ İŞ BİRLİĞİ ALANLARINA GENİŞLETME İMKANI VERİYOR"

İş birliklerinin yenilenmesiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Total Lubrifiants Otomotiv Başkan Yardımcısı Jean Parizot, 10 sene evvel başladıkları ortaklığa devam etmekten dolayı gurur duyduklarını söyledi.

İnovasyon ve teknoloji temelinde inşa edilen ortaklığın, KIA ile beraber müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, mükemmel şekilde özelleştirilmiş ürünler geliştirmelerine imkan verdiğini kaydeden Parizot, "Yenilenen iş ortaklığı bize, elektrikli ve hibrit motorların sürekli gelişen ihtiyaçlarına yönelik yeni çözümler üretme ve bu ortaklığı mobilite ve elektrifikasyon gibi yeni iş birliği alanlarına genişletme şansı veriyor." diye konuştu.

"MOBİLİTE VE ELEKTRİKASYONDA İŞ BİRLİĞİ İMKANLARINI KEŞFEDECEĞİZ"

Kia Corporation Müşteri Deneyimi Tasarımı Şefi, Başkan Yardımcısı Pablo Martinez ise, son 10 yılda, başarılı bir ortaklık kurarak kayda değer bir büyüme ve yüksek müşteri memnuniyeti elde ettiklerini dile getirdi.

Martinez, "Önümüzdeki beş yıl boyunca birlikte mobilite ve elektrifikasyon alanlarında iş birliği imkanlarını keşfedeceğiz" diyerek sözlerini noktaladı.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2021, 17:56
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını