banner1322
x

TOGG DİREKSİYONU CES 2022'YE KIRDI

Her paylaşımı merakla ve heyecanla beklenen TOGG'tan yeni bir paylaşım geldi. Firma, dünyaca ünlü fuara katılacağını duyurdu.

TOGG DİREKSİYONU CES 2022'YE KIRDI
Endüstrideara

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, TOGG'un Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022’de (Consumer Electronic Show) olacağı duyuruldu.

Söz konusu paylaşımda," Bu yıl 55'incisi düzenlenen, teknoloji dünyasının önemli buluşma noktası CES - Tüketici Elektroniği Fuarı'nda olacağız. 5-8 Ocak 2022, Las Vegas, ABD, #YeniLigeYolculuk, #TOGG." ifadelerine yer verildi.

TEKNOLOJİ VE İNOVASYON GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

Dünyanın en geniş kapsamlı ve etkili teknoloji ve inovasyon etkinliklerinden biri olarak kabul edilen fuarda, her yıl birbirinden önemli teknolojiler ilk kez görücüye çıkıyor.  Las Vegas Nevada'da düzenlenen etkinlik kapsamında robotikten yapay zekaya, AR-VR'dan 5G teknolojilerine, siber güvenlikten blokzincire kadar birçok alanda yeni teknolojiler ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. 

Önümüzdeki yıl 55. kez ziyaretçilerine kapılarını açacak olan fuara, şu ana kadar bin 800'ü aşkın firmanın katılımcı olarak kayıt yaptırdığı ve her geçen hafta bu rakamın arttığı ifade ediliyor. (AA)

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2021, 18:06
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını