banner1322
x

TKG OTOMOTİV'E OİB'TEN İHRACAT ÖDÜLÜ

TKG Otomotiv, Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından "Bronz İhracat Ödülü" ile ödüllendirildi. Firmaya bir onur da Ford'dan geldi.

TKG OTOMOTİV'E OİB'TEN İHRACAT ÖDÜLÜ
Enerji Zirvesi

TKG Otomotiv, Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından verilen İhracat Başarı Ödülleri’nde "Bronz İhracat Ödülü"ne layık görüldü. 

Geçen yıl en fazla ihracat yapan ilk 110 firmaya Platin, Altın, Gümüş ve Bronz kategorilerinde ödüllerin verildiği törende, firma üretim ve ihracat rakamlarıyla Türkiye ekonomisine, sanayiye ve iş ortaklarına katkı sunmaya devam etti.

"İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni"nde otomotiv endüstrisinde 2021 yılında en fazla ihracat gerçekleştiren kuruluş Ford Otomotiv oldu.

FORD'UN ÜST STATÜDE TEDARİKÇİLERİNDEN OLDU

Diğer yandan TKG Otomotiv Bursa, Ford’un dünyadaki en iyi tedarikçilerine verilen ve üst düzey prestije sahip olan “FORD Q1 Kalite Sertifikası”nı almaya hak kazandı.

Firma, otomotiv endüstrisinin en büyük oyuncuları arasında yer alan FORD’un küresel düzeyde büyük saygınlığı bulunan ve dünyadaki en iyi tedarikçilerine verdiği sertifikayı alarak, FORD'un üst statüde tedarikçilerinden biri olarak tescillendi.

Q1 Sertifikası çerçevesinde; yetenekli sistemler, sürekli iyileştirme, sürekli üstün performans, üstün üretim süreci ve müşteri memnuniyetinden oluşan beş kritik alanda denetimler gerçekleştiriliyor. IATF 16949 standardını karşılamanın ötesinde mükemmellik sergileyebilen Ford tedarikçileri belgeyi almaya hak kazanıyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2022, 21:13
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını