banner1013
x

Tezmaksan, sanayicilerle savunma ve havacılığın geleceğini konuşacak

Ülkelerin kaderini belirleyen savunma ve havacılık sektörünün Endüstri 4.0 ile yaşayacağı değişimini konuşmak üzere Tezmaksan, tüm sanayicileri OSSA’ya davet etti. 

Tezmaksan, sanayicilerle savunma ve havacılığın geleceğini konuşacak
EndüstrideAra - Haber Detay

Tezmaksan, savunma ve havacılık sanayinin Endüstri 4.0 ile yaşayacağı değişimini konuşmak üzere tüm sanayicileri “Savunma ve Havacılık Sanayisinde, İleri Teknolojilerin Kullanımı ve Endüstri 4.0 Çözümleri” paneline davet ediyor. Panel, 24 Ocak 2019 Salı günü, saat 09:30-13:30 arasında Ostim Savunma ve Havacılık Kümelenmesi, Ankara’da (OSSA) gerçekleşecek.

Dünyanın konuştuğu ‘Endüstri 4.0’ kapsamında sanayiciler son teknolojileri yakından takip ederek, üretimlerine entegre ediyor. Makina sanayinin önemli iş kolu arasında yer alan savunma ve havacılık ile ilgili olarak Tezmaksan, geleceği konuşmak üzere tüm sanayicileri “Savunma ve Havacılık Sanayisinde İleri Teknolojilerin Kullanımı ve Endüstri 4.0 Çözümleri” paneline davet etti. Ücretsiz olacak olan bu etkinlikte BOREN BOR Kaplamaları Yetkinlik Merkezi Başkanı, Atılım Üniversitesi İmalat Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Bilgin Kaftanoğlu (Bor nitrür kaplama teknolojilerinin; savunma, imalat, medikal ve optik sektörler için önemi), takım tezgahları konusundaki çalışmalarıyla başta Kanada olmak üzere dünya çapında adından söz ettiren MAL Manufacturing Automation Laboratories ve Terranic Systems Genel Müdürü Dr. Doruk Merdol (NC programlarda yüksek verimliliğe ulaşma), Tezmaksan İnovasyon ve İleri Teknoloji Teknik Çözüm Mühendisi Muhammet Bozkır (Milli yazılım Kapasitematik ile Endüstri 4.0 paralelinde makinalar arası uzaktan dijital erişim ve canlı haberleşme ile verimlilik analizi örnekleri) ve sanayideki öz yaşam öykülerini derleyerek “Torna ile Şekillenen Hayatlar” kitabı ve seminerleriyle tüm Türkiye’deki meslek liselilerle buluşan Tezmaksan Müşteri İlişkileri Koordinatörü Yalçın Paslı (“Her şey gibi üretiminde dinamikleri değişiyor” başlıklı sunumuyla; üretimin yol aldığı serüveni, değişimleri ve gelecekte karşımıza çıkacak yöntemleri, fütürist ve tecrübeli bir sanayi ilgilisi olarak panel katılımcılarına aktaracak) konuşma yapacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 15:38
YORUM EKLE

Endaş

Elesa

Dergiler