banner1322
x

Temsa’da mobil paletli kırıcılar için eğitim düzenlendi

Temsa’nın Gebze’deki Merkezi’nde, dünyanın önde gelen mobil paletli kırıcı ve mobil paletli elek üreticisi Terex Finlay’ın ürünleri için eğitim gerçekleşti.

Temsa’da mobil paletli kırıcılar için eğitim düzenlendi
Robot Zirvesi

Temsa İş Makinaları, 2015 yılından bu yana distribütörlüğünü yürüttüğü, mobil paletli kırıcı ve mobil paletli elek üreticilerinden Terex Finlay ürünlerine yönelik kapsamlı bir teorik ve pratik eğitim gerçekleştirdi. Terex Finlay İrlanda Teknik Satış Eğitim Müdürü Paul McDermott tarafından verilen eğitim, Temsa İş Makinaları’nın Gebze’deki İstanbul Teknik Merkezi’nde gerçekleşti. 20 bölge satış yöneticisinin katıldığı Terex Finlay Ürün Satış Eğitimi, iki gün sürdü. Katılımcılar mobil taş kırma ve eleme makinalarının ürün aralıkları, özellikleri, tanıtımı, kullanım sahaları, kırılan taşların üretim hesaplamaları hakkında detaylı bilgi sahibi oldu.

Müşterilerine ürün satmanın ötesinde uçtan uca hizmet sunma vizyonuyla çalışan Temsa İş Makinaları portföyündeki tüm markalar için benzer eğitimler düzenliyor. Bu eğitimler sayesinde, gerek satış ekibi gerekse kullanıcılar ürünü ve özelliklerini çok iyi tanıyor ve üründen yüksek performans ve verimlilik alabiliyorlar.  
 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 16:09
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını