banner1322
x

Son teknoloji ürünlerini Almanya'da tanıtacak

Plastik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren İnan Plastik Makinaları,16-23 Ekim tarihleri arasında Almanya’da gerçekleştirilecek olan Plastik ve Kauçuk Ürünleri Fuarına katılacak.

Son teknoloji ürünlerini Almanya'da tanıtacak
Robot Zirvesi

İnan Plastik, günümüzün zorlayıcı ve standart plastik geri dönüşüm ihtiyaçlarına güvenilir, ekonomik,  farklı durumlara uyum sağlayabilir ve kolay uygulanabilir mühendislik çözümleri getirmek amacıyla çalışmalarına yön veriyor.

İnan Plastik, bu çalışmalarını dünya sektör temsilcileriyle buluşturmak için Almanya’nın Düsseldorf şehrinde gerçekleştirilecek olan K Düsseldorf 2019 Plastik ve Kauçuk Ürünleri Fuarına katılacak.
1970 yılından bu yana her üç yılda bir gerçekleştirilen fuar bu yıl kapılarını katılımcı ve ziyaretçilerine 16-23 Ekim 2019 tarihleri arasında açacak.

Her türlü plastik malzemenin imalat sürecine makina ve ekipmanlarını, entegre etmiş, ekonomik ve uzun yıllar çalışmak üzere tasarlanmış, boyut küçültülmesi ve geri kazanımı işinde sorunsuz son teknoloji cihazlarını, İnan Plastik fuarda dünya sektörüne sergileyecek.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2019, 21:22
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını