banner1322
x

SİLKAR ENDAŞ’TAN SEGURO SABİT BİLYALI 6000 SERİSİ

Silkar Endaş, gıda sektöründeki ürün yelpazesini biraz daha genişletmek amacıyla Seguro markasıyla sabit bilyalı 6000 serisi paslanmaz ürününü piyasaya sundu.

SİLKAR ENDAŞ’TAN SEGURO SABİT BİLYALI 6000 SERİSİ
Endüstrideara

Silkar Endaş, gıda sektörünün ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla Seguro markasıyla sabit bilyalı 6000 serisi paslanmaz rulman ürününü piyasaya sundu. Bu ürünle kısa süre içerisinde başarılı bir pazarlama ve satış grafiği ele etti. Silkar Endaş gıda sektörü için ayrıca paslanmaz yataklı rulman konusunda da çalışma gerçekleştirdi. 

GIDA SEKTÖRÜ HİÇ DURMADI 

“Gıda sektörü, salgın süresince hiç durmadı ve çalışmalarına devam etti. Biz hedef sektör olarak gıdayı belirlerken bu durumu düşünmemiştik. Yaşadığımız koronavirüs salgını boyunca ne kadar önemli bir alan olduğunu biz kez daha gördük. Gıda haricinde öne çıkan bir diğer sektör olan savunma sanayi alanına odaklandık. Tabii bu alanlara yoğunlaşırken madencilik, demir çelik, kağıt sektöründeki aktivitelerimizi de azaltmadık. Aksine bu sektörlerdeki aktivitelerimizi artırarak devam ettirdik” sözleriyle sektörlerin ihtiyaçlarını değerlendiren Silkar Endaş Satış Direktörü Agah Tokat, “Gıda sektörü ekstra beklentileri olan önemli bir alan. Özellikle hijyenle ilgili hassasiyetleri bulunuyor. Bu sebeplerden dolayı gıda sektörü standart çelik ile yapılan rulmanları değil paslanmaz çelikten üretilen rulmanları tercih ediyor. Biz gıda sektörüne sadece Seguro markasıyla çözüm sağlamıyoruz. Ayrıca Schaeffler, NSK gibi markalarımızla da sağlıyoruz. Seguro 6000 serisi rulmanlar paslanmaz çelik ve ISO standartlarına uygun bir şekilde üretildi. Bu sayede piyasada mevcut satılan rulmanlarla kolaylıkla değiştirilebiliyor.” dedi.  
 

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2021, 16:57
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını