SİLKAR ENDAŞ YENİ DÖNEMDE 5 SEKTÖRE ODAKLANACAK

2021 yılı iş gündemini ve hedeflerini paylaşan Silkar Endaş, yeni dönemde gıda, savunma sanayi, madencilik, demir-çelik ve kağıt olmak üzere 5 sektöre odaklanacak.

SİLKAR ENDAŞ YENİ DÖNEMDE 5 SEKTÖRE ODAKLANACAK
Endüstri 40 Zirvesi

Dünyada güç aktarım ve rulman alanında önemli markaların Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Silkar Endaş, 2021 yılı stratejisi büyümek olarak belirledi. Bu hedeflerine ulaşmak için hayata geçirmeyi planladıkları projeleri Silkar Endaş Satış Direktörü Agah Tokat ile birlikte konuştuk. 

“FİRMALARA DAHA KAPSAMLI HİZMET SUNMAYI PLANLIYORUZ”

“2021 yılını eski günlerimize döneceğimiz bir yıl olarak planlıyoruz. 2021 yılı içerisinde hedefimiz büyümek” diyen Tokat, bu hedeflerine ulaşmak için tespit ettikleri sektörlere ve ürünlere odaklanmayı planladıklarını anlattı. Tokat, konuyla ilgili görüşlerini şu sözlerle anlattı: “Yeni müşteriler kazanmayı ve şubeleşme stratejimizi bir adım öne götürmeyi planlıyoruz.  Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını doğru tespit edip onları memnun edecek şekilde karşılamak bizim ana stratejimiz olacak. Odaklandığımız ana sektörler arasında, gıda, savunma sanayi, madencilik, demir-çelik ve kağıt yer alıyor. Bu sektörlerde faaliyetlerimizi artırarak devam ediyoruz. Hem bu sektörde faaliyet gösteren firmalara odaklanıyoruz hem de sınırlı hizmet verdiğimiz firmalara daha kapsamlı işler sunmak için çalışıyoruz. Premium markalardan NSK markası da bu imalat sektöründe çok kullanılan takım tezgahları var. O tezgahlarda kullanılan rulmanlar konusunda bir takım ekstra aktivitelerimiz var. O aktivitelere devam edeceğiz. O konuda biraz daha kuvvetli olmak istiyoruz.” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2021, 09:40
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını