SİLKAR ENDAŞ ŞUBELEŞME HEDEFİNİ TAMAMLADI

Silkar Endaş, 6 satış noktası açarak 2019 yılında belirledikleri şubeleşme hedefini tamamladı. Firma, ilerleyen dönemlerde satış noktası olmayan bazı lokasyonlarda yeni şubeler açabilir.

SİLKAR ENDAŞ ŞUBELEŞME HEDEFİNİ TAMAMLADI
Endüstri 40 Zirvesi

Silkar Endaş, 2019 yılında belirlediği şubeleşme hedefini 6 satış noktası açarak tamamladı. Bu hedefin sonu gelmeyen bir süreç olduğunu belirten Silkar Endaş Satış Direktörü Agah Tokat, bu sebeple satış noktası olmayan bazı lokasyonlarda şube açmayı düşünebileceklerini belirtti. 

“CRM PROGRAMINI DAHA ETKİN KULLANMAYA BAŞLADIK”

2020 yılının genel bir değerlendirmesini yaparak iş gündemini bizlerle paylaşan Silkar Endaş Satış Direktörü Agah Tokat, “Silkar Endaş olarak 6 satış noktamızla şubeleşme hedefimizi tamamlamış durumdayız. Biz şubelerimizle müşterilerimize daha yakın olmayı istedik. Müşterilerimize yakın olabileceğimiz lokasyonlarda ofis açtık. Şube açmak ve daha fazla lokasyonda olmak sonu gelmeyen bir süre. Bu sebeple şubemiz olmayan bazı bölgelerde şube açmayı düşünebiliriz. Ancak bu konuyla ilgili başlattığımız bir çalışma bulunmuyor.” dedi. 
Koronavirüs salgını nedeniyle çalışma sistemlerini yeniden düzenlediklerini aktaran Tokat, “2020 yılında yoğunluktan dolayı vakit bulamadığımız bazı konuları gündeme getirdik ve yapma fırsatı bulduk. 2019 yılında CRM konusunda bir yatırım gerçekleştirmiştik. Pandemi döneminde de CRM’i daha etkin kullanabileceğimiz bir ortam yarattı. Bu programı; müşterilere sunduğumuz teklifleri, yaratılan fırsatları ve kaybedilen çalışmaları gözden geçirmek ve takip edebilmek amacıyla kullanıyoruz. Müşterilerle bir araya gelemediğimiz bu dönemde müşteri ilişkilerimizi yönetme konusunda bir fırsat sağladı.  Bizde müşterilerle olan ilişkimizi müşteri, ürün ve sektör bazında gözden geçirdik. Müşterilerin beklentilerini tespit ederek ihtiyaçlarına cevap vermeye yönelik birtakım aktivitelere başladık.” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2020, 11:48
YORUM EKLE

Radyo

Elesa

Dergiler