banner1322
x

SİLKAR ENDAŞ'IN ODAĞINDA SEGURO MARKASI VAR

Silkar Endaş, kendi grubuna ait olan Seguro markasına odaklanarak özellikle endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

SİLKAR ENDAŞ'IN ODAĞINDA SEGURO MARKASI VAR
Enerji Zirvesi

Silkar Endaş grubuna ait bir marka olan Seguro, otomotiv ve endüstri olmak üzere iki farklı departman üzerinden çalışmalarını sürdürüyor. Seguro markasını otomotiv departmanı etkin bir şekilde kullanıyordu. Piyasada da yoğun olarak talep görüyordu. Silkar Endaş, 2021 yılında Seguro markasına odaklanarak endüstriyel tesislerin ihtiyacına cevap vermek amacıyla yeni bir marka olarak faaliyetlerini artırıyor. 

MARKANIN İSMİ YARIŞMAYLA BELİRLENDİ 

Seguro markasının doğuş hikayesi hakkında bilgi veren Silkar Endaş Satış Direktörü Agah Tokat ve Silkar Endaş Satınalma ve Lojistik Direktörü Uğur Özdoğan, “Bünyemizin otomotiv departmanında Seguro markası aktif bir şekilde kullanılıyordu. Özellikle otomotiv, yedek parça ve muhtelif yine otomotive dönük kitler olarak Seguro projesi başlamıştık. Hatta markanın ismini belirlerken holding genelinde yarışma düzenlenmişti. Çalışan arkadaşlarımızın önerileri doğrultusunda “Seguro” ismine karar verildi” dedi.  Ürettikleri yataklı rulman ürünüyle ilgili de şu bilgiler paylaşıldı: “Seguro markasıyla ilgili endüstri tarafı için projelerimiz bulunuyordu. Ancak bu projelerin hayata geçmesi biraz zaman aldı. Seguro markamızla Silkar Endaş’ın sağladığı kalite standardını muhafaza ederek piyasadaki ucuz segment varlığımızı sürdürebilmek ve pazarımızı büyütmek amacıyla yataklı rulman ürettik. İlk parti sonucunda başarılı olduğunu gördük. Hem fiyat hem de kalite anlamında piyasada rağbet gördü, kalite standardı kabul edilebilir seviyede gerçekleşti, devamını sağladık.”  dedi. 

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2021, 11:44
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını