banner1322
x

Sanayicileri bir araya getirdi, tanıtımı yapıldı

Fanuc ve Erkan CNC’nin ortaklaşa düzenlediği Openhouse Tel Erozyon etkinliğinde, tel erozyon çözümleri anlatıldı, Fanuc Robocut tanıtıldı, sunumlar yapıldı.

Sanayicileri bir araya getirdi, tanıtımı yapıldı
Endüstri 40 Zirvesi

Fanuc ve Erkan CNC iş birliği çerçevesinde düzenlenen Openhouse Tel Erozyon Teknoloji Günü’nde, sanayiciler bir araya geldi, tel erozyon teknolojileri tanıtıldı.

Erkan CNC’nin İstanbul İmes Sanayi Sitesi’ndeki merkezinde gerçekleştirilen etkinlikte, Fanuc Robotcut’ın tanıtımının yanı sıra test kesimi ve sunumlar yapıldı.

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Etkinlik kapsamında gerçekleştirilen sunumlarda Erkan CNC Satış Müdürü Hakan Taşkın Fanuc Robocut tel erozyon makinasının özelliklerini, Fikus VisualCAM Channel Satış Müdürü Manel Torrijos ise tel erozyon CAM yazılımı Fikus’un yeni sürümünün özelliklerini anlattı.

Makina başında uygulamalı olarak sunumların da yapıldığı etkinliğe Türkiye’nin birçok ilinden sanayiciler yoğun ilgi gösterdi.

PAZAR LİDERİ OLMAYI AMAÇLIYOR

Fanuc, 140 saate kadar insansız işleme sunan, yalnızca 10 saniye içinde hızlı ve güvenilir otomatik tel geçirme sağlayan teknoloji ile pazarda lider olmayı hedefliyor.


 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 14:52
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını