RULMAN SEÇİMİ İLE TASARRUF SAĞLAMAK MÜMKÜN

Yanlış güç aktarım seçimi ve ürünlerin yanlış kullanılması ürün ömründe ciddi azalmalara ve fabrikalarda plansız duruşlara neden oluyor. Silkar Endaş deneyimli mühendis kadrosuyla fabrikalar için doğru rulmanı belirleyerek ona uygun çözümlerle üretim hatlarında tasarruf sağlıyor.

RULMAN SEÇİMİ İLE TASARRUF SAĞLAMAK MÜMKÜN
Endüstri 40 Zirvesi

Rulman ömrünün azalması fabrikalara; hem ürün değişim sıklığı maliyeti hem de plansız bakım duruşları olarak geri dönüyor. Toplam işletme maliyetine bakıldığında; üretim kayıpları, yeni ürün ve işçilik ücreti ile tesislere yüksek maliyetlere sebep oluyor. Silkar Endaş, farklı fiyat aralığı ve segmentlerde rulman çeşitleriyle fabrikaların doğru ürünü bulması için çözüm sunuyor.

GENİŞ ÜRÜN SEÇENEKLERİ

Silkar Endaş; SCHAEFFLER, FAG & INA, NSK, KG, GBM, HRB, MGM gibi çok çeşitli markaların temsilciliğini yapıyor. Rulmanın ömrünü etkileyen yağlama, sızdırmazlık, sökme takma ve güç aktarım, zincir, kayış, kaplin, kasnak gibi ürün gruplarında; OKS, SIMRIT, NAK, FENIX, REXNORD, MEGADYNE, OPTIBELT markalarıyla Türkiye pazarında çözümler sunuyor.

ORJİNAL ÜRÜN KULLANMAK ÇOK ÖNEMLİ

Sahte güç aktarım ürünleri fabrikalar için büyük bir tehdit oluşturuyor. Kullandığınız ürünün orijinal olduğundan emin olmaksa hologramlı ürün satın almakla mümkün oluyor. Silkar Endaş tüm ürünlerini orijinal olduğunu garanti eden Silkar Endaş Hologramı ile müşterilerine ulaştırıyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2020, 14:25
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını