Rulman ile tasarruf sağlamak mümkün mü?

Güç aktarım ürünlerinin yanlış kullanılması, yanlış montajı ürünlerin ömründe ciddi azalmalara neden oluyor. Silkar Endaş deneyimli mühendis kadrosuyla fabrikalar için doğru rulmanı belirleyerek ona uygun çözümlerle üretim hatlarında tasarruf sağlıyor.

Rulman ile tasarruf sağlamak mümkün mü?
Robot Zirvesi

Rulman ömründe azalma; hem ürün değişim sıklığı maliyeti hem de firmalara plansız bakım duruşları olarak geri dönüyor. Toplam işletme maliyetine bakıldığında üretim kayıpları, yeni ürün ve işçilik ücreti ile tesislere yüksek maliyetlere sebep oluyor.

Silkar Endaş, farklı fiyat aralığı ve segmentlerde rulman çeşitleriyle fabrikaların doğru ürünü bulmasına destek veriyor.

SCHAEFFLER, FAG & INA, NSK, KG, GBM, HRB, MGM gibi çok çeşitli markaların temsilciliğini yapan Silkar Endaş, rulmanın ömrünü etkileyen yağlama, sızdırmazlık, sökme takma ve güç aktarım; zincir, kayış, kaplin, kasnak gibi ürün gruplarında OKS, SIMRIT, NAK, FENIX, REXNORD, MEGADYNE, OPTIBELT markalarıyla Türkiye pazarında çözümler sunuyor.

ORJİNAL ÜRÜN MÜ KULLANIYORSUNUZ?

Sahte güç aktarım ürünleri fabrikalar için büyük tehdit oluşturuyor. Kullandığınız ürünün orijinal olduğunun garantisi ise hologramlı ürün satın almakla mümkün. Silkar Endaş tüm ürünlerini Silkar Endaş Hologramı ile müşterilerine ulaştırıyor.

Bu hologram ürünlerin orijinal ve Silkar Endaş güvencesinde olduğunu kullanıcılarına taahhüt ediyor.

http://www.endas.com/Home-Page/Turkish
 

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2020, 15:01
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını