banner1322
x

RULMAN HASARININ ÖNÜNE GEÇİN

Silkar Endaş’ın, Endaş Akademi ile verdiği ‘Güç Aktarım Eğitimleri’ ile rulman hasarları engelleniyor ve firmaların verimliliği artırıyor.

RULMAN HASARININ ÖNÜNE GEÇİN
Robot Zirvesi

Güç aktarım ürünlerinin doğru kullanılması ve bakımlarının yapılması, ürün ömrünü uzatıyor. Güç aktarım ürünlerinde yaşanan problemlerin büyük bir kısmına, ürünlerin yanlış seçimi, montajı  ve ürün bakımlarının doğru yapılmaması neden oluyor.

ENDAŞ AKADEMİ FABRİKALARDA EĞİTİM VERİYOR

Endaş Akademi’nin fabrikaların mühendis, ustabaşı, teknisyen gibi teknik personellerine verdiği mesleki eğitimler ile güç aktarım ürün arıza ve hasarları en aza iniyor.
Teknik ve pratik konuları içeren ‘Güç Aktarım Eğitimleri fabrikalarda 3 gün boyunca sürüyor. Eğitimlerde; montaj ve demontaj yöntemleri, ekipmanları, rulman konusundaki son gelişmeler, rulman hasarları, rulman hasar sebepleri ile rulman hasarlarını önleme yöntemleri anlatılıyor. 
Güç aktarım ürünlerinin bakımı ile ilgili; rulman montaj demontaj, kestirimci bakım ürünleri ve otomatik yağlama cihazlarının bulunduğu Endaş Akademi Minibüsü fabrika eğitimlerinde, bakım departmanında çalışan teknik ekiplerin tüm cihazları aynı anda inceleyebilmesine fırsat sunuyor.
www.silkarendas.com

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2022, 14:27
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını