banner1322
x

Rekabetçi performans kendini gösterdi

Otomotiv ve beyaz eşya üretim sektörlerinde önem taşıyan boru sistemlerinin dünyanın en büyük beş üreticisinden biri ve ülkemizin bu alandaki lider şirketi BANTBORU, bilişim dünyasının en kapsamlı buluşması olarak gösterilen iş zirvesi SAP NOW 2018’de, Yılın SAP S/4 Dönüşüm Ödülü’nün sahibi oldu.

Rekabetçi performans kendini gösterdi
Endüstri 40 Zirvesi

Rekabetçi Performans sloganıyla, kendi alanında dünyanın en önemli beş kuruluşu arasında yer alan ve kendi sektöründe dünya devi şirketlerle rekabet eden BANTBORU, dijital dönüşüm konusunda da öncülüğü üstleniyor. BANTBORU, dijital dönüşüm yolunda ‘Dönüşüm Başlıyor’ sloganı ile 2017 yılı içerisinde başlattığı SAP ERP projesiyle attığı adımı, bilişim dünyasının en kapsamlı buluşması olarak gösterilen iş zirvesi SAP NOW 2018’de, Yılın SAP S/4 Dönüşüm Ödülü’nün sahibi olarak taçlandırdı. Ödülü BANTBORU adına BANTBORU CEO’Su Sinan Gider, Tedarik Zinciri Müdürü Kutsal Genç ve Bilgi İşlem Müdürü Enis Büyükgüner aldı.

"BAŞA BAŞ REKABET EDİYORUZ"

BANTBORU’nun, kalite ve rekabetçiliğin en üst düzeyde yaşandığı küresel otomotiv ve beyaz eşya endüstrilerinde, dünya devi markaların en önemli projelerinde yer almak için kendi alanında dünya devi firmalarla rekabet ettiğini söyleyen Bantboru CEO’su Sinan Gider, “Günümüzde hızla gelişen teknolojinin yeniden tanımladığı küresel rekabet arenasında, kalitemiz ve teknolojimiz sayesinde rakiplerimizle ölçekten bağımsız güçle başa baş rekabet ediyoruz. Bu gücümüzü, Rekabetçi Performans kültürümüzden, üretim kalitemizden, teknolojimizden, müşterilerimizin beklenti ve taleplerini öngörüp, en iyi şekilde karşılamamızı sağlayan esnek, ancak yüksek disiplinli iş modelimizden alıyoruz. Bu gücümüzü, dijital dönüşümle bir sonraki seviyeye taşıdık. Bulut bilişim, bellek içi çalışan veri tabanı ve mobil uygulamalar gibi yeni nesil teknolojilerle süreçlerimizin birbirine tam entegrasyonunu sağlayan bu dönüşüm sonrasında, müşterilerimizle daha da yakın çalışabiliyoruz. Projede emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma ve bizlerle, bizim kadar yakın çalışan Detaysoft ekibine teşekkür ederim.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 18:15
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını