banner1322
x

Prüftechnik Akademi’de yılın son eğitim fırsatları  

Prüftechnik Akademi 2018 eğitim yılını Aralık ayındaki fırsat eğitimleri ile tamamlıyor. 10 Aralık’tan itibaren üç tekrar eğitim ücretsiz olacak.

Prüftechnik Akademi’de yılın son eğitim fırsatları  
Endüstrideara

Prüftechnik Akademi, Aralık ayında gerçekleştireceği eğitimlerle 2018 yılı eğitim programını başarıyla tamamlıyor. “Titreşim Cihazı, Kaplin Ayar Cihazı ve Termal Kamera tekrar eğitimlerinden oluşan üç tekrar eğitimi ücretsiz. Ayrıca Uygulamalı Titreşim Ölçüm ve Analiz Eğitimi de yılın son eğitimleri arasında yer alıyor.
Akademide yeni başlayanlardan uzmanlara kadar her seviyeye uygun teknik eğitim programları yapılıyor. Uzman kursiyerlerin eğitimler sonunda hassas bakım teknikleri ve bakım felsefelerini kullanarak tesislerde maksimim güvenilirlik ve üretim elde etmesi sağlanıyor. Başarılı bir eğitim yılı geçiren Prüftechnik Akademi’de bu yıl 100’ü aşkın teknik kursiyer Titreşim Analizi, Hizalama, Infrared Termografi, Balans ve Dengeleme ile Güvenilirlik Mühendisliği alanlarındaki eğitimlere katıldı. Eğitim programı sonunda gerçekleştirilen sınavı başarıyla geçen kursiyerler “Prüftechnik Sertifikası” sahibi oldu. 

YILIN SON EĞİTİM FIRSATLARI

3 -6 Aralık Uygulamalı Titreşim Ölçüm ve Analiz Eğitimi  
10-12 Aralık Titreşim Cihazı Tekrar Eğitimi - Ücretsiz
13 Aralık Kaplin Ayar Cihazı Tekrar Eğitimi - Ücretsiz
14 Aralık Termal Kamera Tekrar Eğitimi – Ücretsiz


 

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 12:38
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını