banner1322
x

OTOMOTİVCİLER DİJİTALDE BULUŞACAK

Otomotiv sanayini ve temsilcilerini dijitalde buluşturacak Dünya Otomotiv Konferansı, 22 Eylül’de yeni normale uygun olarak dijital ortamda gerçekleştirilecek.

OTOMOTİVCİLER DİJİTALDE BULUŞACAK
Enerji Zirvesi

CEM KARATAY -  Otomotiv firmaları, tedarikçileri, teknoloji firmaları ve çevresindeki ilgili sektörleri bir araya getirecek Dünya Otomotiv Konferansı, 22 Eylül’de pandemi sonrası yeni normale uygun olarak online platformda gerçekleştirilecek.

Bu yıl 7.’si düzenlenecek konferansa Mercedes-Benz, Universal Robots ve Rockwell Elmas, Fanuc, Festo, Omron ve Omsan Lojistik Altın, Yusen Lojistik ve Rinnova ise Gümüş sponsorlar oldu.

Konferansa destek veren partnerler arasında ise; Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği (TEDAR), Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi TOSB, Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD), Lojistik Derneği LODER ve Yazılım Sanayicileri Derneği (YASAD)’nin yanı sıra finans piyasaları sosyal paylaşım sitesi Para&Borsa ile otomotiv dünyasına yönelik haberler veren Otonom Haber sitesi yer aldı. 

Sanal sergilerin ve yuvarlak masa toplantılarının yapılacağı, B2B görüşmelerin gerçekleştirileceği konferans kapsamında; pandemi süreci ve sonrası için ekonomik beklentiler, sektöre yön veren firmaların izlediği yol, sektördeki dönüşümün yavaşlama eğilimine girip girmeyeceği, tedarik zinciri ve satınalma süreçleri başta olmak üzere beklenen dijitalleşme uygulamaları, elektrikli araçlar, yapay zeka, otomasyon gibi mega trendler ile sektördeki diğer yeni trendler konuşulacak.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2020, 10:01
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını