banner1322
x

Orijinal Değişken Işın Kontrol Teknolojisi

Amada, lazer ışınını 2014’ten bu yana otomatik olarak adapte edip, ince malzemeden kalına kadar, cinsine ve kalınlığına göre eşsiz üretim sağlıyor.

Orijinal Değişken Işın Kontrol Teknolojisi
Endüstrideara

Kararlı sistem  “ince” moddan “kalın” moda basitçe değişmeyerek kararlı bir yapı sunuyor.Ayrıca tam kontrol sağlayarak ışın modunu güvenli bir şekilde değiştirirken, tüm malzeme aralığı üzerinde tam kontrol sağlamak için ışın modunu da adım adım değiştirir.  Işın modu ayrıca yüksek hızlı delme ve arttırılmış üretkenlik avantajı sağlıyor, delme ve kesme anında değiştirilebiliyor.
Bu sistemin diğer bir avantajı ise tek bir Lens ile geniş kalınlık aralığında kesim için kullanılmasıdır. Bu sayede ön hazırlık zamanı azalır, masraflar önemli ölçüde düşer ve hataları ortadan kaldırır.

AMADA’nın yüksek güçlü 6kW ve 9kW fiber lazer makinaları sayesinde, kanıtlanmış 3kW Fiber üniteleri, değişken Işın Kontrol teknolojisi ile üretimin tüm gereksinimini karşılar, bu sayede parça başına maliyet ve daha yüksek karlılık sağlanır.

MP FLEXİT - OTOMATİK SAC YÜKLEME/BOŞALTMA

MP Flexit otomasyon modülü sürekli, otomatik makina kullanımını artırmak için yükleme ve boşaltma sağlıyor. 3000 kg.lık sac paleti sistem paletine yüklenebilir ve bitmiş parçalar bir zincir tahrik sistemi vasıtasıyla bir palet üzerine boşaltılır. Yüksek kaliteli parçaların istiflenmesini sağlayan zincir tahrik sistemi, bitmiş parçaları forklift yardımı ile diğer boşaltma alanına gönderir. Kesilen parçalar çabucak çıkarılır. Forklift ile lazer çalışırken bir sonraki aşama olan diğer üretim sürecine taşınır.  MP Flexit 3 metre uzunluğundaki sac levhaların orta seviye üretimler için mükemmel bir çözüm.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2019, 10:46
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını