banner1322
x

OPTİBELT KURULUŞUNUN 150. YILINI KUTLUYOR

Faaliyetlerine 1872 yılında başlayan Optibelt, kuruluşunun 150'inci yılını kutluyor.

OPTİBELT KURULUŞUNUN 150. YILINI KUTLUYOR
Endüstrideara

Güç Aktarım sektörünün öncü firmalarından bir olan Optibelt, bu yıl 150. kuruluş yıl dönümünü kutluyor.

KALİTENİN YANINDA MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIĞIYLA DA İDDİALI

Almanya’nın Höxter kentinde 1872 yılında kurulan Optibelt, kauçuk iplik ile başlayan üretim yolculuğuna 1948 yılında V kayışları ile devam etti. Yıllar içinde kauçuk ve poliüretan zaman kayışlarını da dahil ederek ürün yelpazesini oldukça genişletti.

Geçtiğimiz son 5 yıl içinde kasnak ve kaplin üretimini de faaliyetlerine dahil eden firma kurulduğu günden bu yana, sektörün lider ve öncü firmalarından biri olma başarısı gösteriyor.

Kalite konusundaki tavizsiz yaklaşımı, firmaya duyulan güvenin temel nedenlerinden biri olarak öne çıkıyor. Optibelt, 150 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimiyle sadece kalite konusunda değil, iş ortaklarına sunduğu mühendislik danışmanlığı ile de oldukça iddialı bir firma olarak adından söz ettirdi.

OPTİBELT TÜRKİYE EKİBİ YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Optibelt 150. yıl dönümünü dünya genelindeki düzenlediği etkinliklerle kutluyor.

Optibelt Türkiye, bu kapsamda 14 Mayıs 2022 tarihinde çalışanları ve endüstriyel bayileri ile bir araya geldi. Programın gündüz bölümünde, değerlendirme sunumlarının ardından gerçekleştirdiği eğlenceli takım aktiviteleri ile aralarındaki bağları iyice güçlendiren firma çalışanları ve bayiler, akşamında katıldıkları müzikli gala yemeğinde son derece keyifli saatler geçirdiler.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2022, 17:56
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını