banner1322
x

Müşteriye özel çözümler Durma’dan geliyor

İspanya’daki müşterisi için özel proje kapsamında 16 m’lik fiber lazer makinası üreten Durmazlar, montaj aşamasını tamamladı.

Müşteriye özel çözümler Durma’dan geliyor
Endüstri 40 Zirvesi

Lazerde müşteriye özel çözümler sunan Durmazlar Makina, son ihracatını İspanya’ya gerçekleştirdi. Firma, Durma markasıyla İspanya’daki müşterisi için 16m’lik özel proje fiber lazer makinası üretti. Üç tır ile beş gün sonrasında kurulacağı fabrikaya ulaşan HD-F 16030 fiber lazer makinası, montajı yapılarak yan sanayi sektöründe kullanılmak üzere müşterisine teslim edildi. 

DÜNYA İHRACAT PAZARINDA YARIŞIYOR

Fiber lazer makinalarında inovatif çözümlerle yola çıkan Durma, her tip malzemede mükemmel sonuçlar, ince ve kalın saclarda verimli ve hassas kesimler, düşük yatırım ve işletim maliyetleri, modern ve kompakt dizaynlı makinaları ile dünya ihracat pazarının önemli oyuncuları arasında yer alıyor. Türkiye’de sac işleme makinaları denildiğinde akla gelen ilk firma olan Durmazlar Makina, bin kişilik uzman çalışan kadrosu ve 150 bin metrekarelik kapalı alana sahip modern üretim hatlarıyla dünyanın en teknolojik fabrikalarından biri olarak hizmet sunmaya devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 15:47
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını