banner1322
x

MÜŞTERİNİN İHTİYACINA ODAKLANIYOR

Bünyesinde bulunan 5 markasıyla endüstriye çözümler sunan BM Makina Grup Genel Müdürü Kenan Bebek, kendi üretimleri olan DEMYKS makasıyla sundukları çözümleri anlattı.

MÜŞTERİNİN İHTİYACINA ODAKLANIYOR
Endüstrideara

Yaptıkları projelerin çoğunun müşterilerin ihtiyacına yönelik hazırlanan özel tasarımlardan oluştuğunu belirten Kenan Bebek, bunun markalarının tercih edilmesinde önemli bir faktör olduğunun altını çizdi. “Bir proje içerisinde yer aldığımız zaman önce proje ekibimizle birlikte çizimini gerçekleştiriyoruz, daha sonra müşteriden onay alıp üretime başlıyoruz. Talep edilen birçok proje birbirinden farklı oluyor. Örnek olarak; DEMYKS kaldırma krikoları müşterilerin isteğine göre tek tek hazırlanıp üretiliyor. Tonajı, kaldırma yüksekliği gibi bilgileri öncesinden alarak hazırlık yapmamız gerekiyor.” dedi.

Markanın üretimine 2011 yılında başladıklarını ve demiryolu sektöründe bu tarihten itibaren bilinen, tanınan ve güvenilen bir marka olduğunu belirtti. İhracatla ilgili de bilgiler veren Kenan Bebek; “Şu anda Türkiye’de belediyelerin metro, tramway hatlarının bakım atölyelerinde ve tren üreticilerin imalathanelerinde tercih ediliyor. Ayrıca İran, Güney Afrika gibi noktalara ihracat gerçekleştiriyoruz.” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2021, 08:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Leyla Ağca
Leyla Ağca - 10 ay Önce

Başarılarının devamını dilerim

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını