banner1322
x

Müşterilerin yüzde 97’si tekrar o ürünü seçecek

Dünyanın lider sürdürülebilir verimlilik çözümleri üreticisi Atlas Copco’nun GA VSD+ kompresörleri ile ilgili uluslararası 3’üncü parti araştırma şirketi tarafından yapılan araştırma tamamlandı.

Müşterilerin yüzde 97’si tekrar o ürünü seçecek
Endüstrideara

Türkiye’nin en geniş servis ağına sahip, yenilikçi ve sürdürülebilir verimlilik çözümleri sağlayıcısı firma müşteri ve potansiyel müşterilerilerine GA VSD+ kompresörlerinin performans ve müşteri deneyimi yönetimi değerlendirmesini gerçekleştirdi.

DEVRİM YARATAN ÜRÜN

Rapordan çıkan sonuçlara göre müşterilerin yüzde 97’si zaman içinde gerektiğinde tekrar Atlas Copco GA VSD+ kompresörü tercih edeceğini, yüzde 86’sı GA VSD+’ın ‘‘Büyük ve küçük endüstrilerde basınçlı havanın kullanımında devrim yaratan, endüstri standartlarını yeniden belirleyen bir ürün.’’ olduğunu belirtiyor.

GA VSD+’ı tercih eden müşterilerin sağladığı avantajlar ise

Yüzde 73 ile enerji maliyetlerinde düşüş,

Yüzde 62 ile düşük gürültü seviyesi,

Yüzde 69 güvenilir ve etkili performans,

Yüzde 35 yenilikçi dikey tasarım ile alandan tasarruf.

“ÜRETİMDE KALİTE ARTIŞI SAĞLIYOR”

Yapılan araştırmada alt yapı ve mühendislik şirketindeki Bakım Müdürü “Firmam ve kullanım açısından çok verimli. Arıza yapmayan, beklentilerin çok üzerinde bir makina.” dedi. Tüketici ürünleri şirketi Genel Müdürü ile GA VSD+ ile sağladığı verimliliği “Üretim verimliliğimizde önemli bir iyileşme oldu. Yetersiz hava basınç sorunumuz ortadan kalktı. Üretimdeki kalite artışı ile çalışanların üzerindeki iş yükü hafifledi.” diye ifade ediyor.


 

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 18:27
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını