MİB'den WIN Eurasia'ya destek

En prestijli fuarlar arasında yer alan WIN EURASIA’yı, MİB destek kapsamına aldı. İş birliği sayesinde makina sanayinin yurt dışı payı artacak.  

MİB'den WIN Eurasia'ya destek
EndüstrideAra2


Makina İmalatçıları Birliği’nin (MİB) WIN EURASIA’yı destek kapsamına alması, sanayide beklentileri yukarı çekti. Türkiye’nin üretici gücü olan Türk makine sanayi, 14-17 Mart 2019 tarihleri TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda gücüne güç katacak. 

ÜYELER TEŞVİKTEN YARARLANABİLİR

Tahsis çalışmaları hızla devam eden dünya sanayi devlerinin son teknolojilerini sergilediği WIN EURASIA, Makine İmalatçıları Birliği (MİB) üyelerine avantajlı fiyat ve alanlar da sunuyor. MİB üyeleri, sağlanan avantajlı fiyatların yanı sıra, Ticaret Bakanlığı’nın 30.000 TL üst limitli yüzde 50 fuar teşvikinden de yararlanabilecek.

Avantajlı katılım koşulları ile fuarda yer alacak olan Makina İmalatçıları Birliği üyeleri, 2 binin üzerinde ulusal ve uluslararası markanın sahne aldığı, her yıl 75 binin üzerinde yerli ve yabancı sektör profesyonelinin ziyaret ettiği Avrasya’nın en önemli sanayi buluşmasında, Türkiye’nin üretimini ve Türkiye’nin makinacılarının geldiği noktayı Avrupa ve Asya pazarları ile paylaşacak.

GELECEĞİN PARÇASI OL

Sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon hizmetlerinden birleştirme ve kaynak teknolojilerine, hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistemi bir araya getiren WIN EURASIA, imalat sanayine 360 derece bakış açısı sağlarken, katılımcılarına otomasyon, dijitalleşme, nesnelerin interneti, arttırılmış gerçeklik gibi teknolojik gelişmeleri de yakından deneyimleme fırsatı sunacak. 

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 14:08
YORUM EKLE

KRC ELEKTRO

Elesa

Dergiler