banner1322
x

MAKİNANIN BİLGİLERİNİ TAKİP EDİYOR

HİDROMEK’in geliştirdiği makinaya özel bir asistan olan Smartlink ile kullanıcılar, makinalarının konumunu ve bilgilerine ulaşabiliyor.

MAKİNANIN BİLGİLERİNİ TAKİP EDİYOR
Enerji Zirvesi

CEM KARATAY - HİDROMEK, geliştirdiği telematik sistem HİDROMEK Smartlink ile kullanıcılara, makinalarının konumunu ve teknik bilgilerini takip etme imkanı sağlıyor.

Makinaya özel bir asistan olarak görev yapan teknoloji sayesinde kullanıcılar, bilgisayar, tablet ya da akıllı cep telefonları üzerinden erişebildikleri uygulama ile seçilen tarih aralığında makinaların performans raporlarına kolaylıkla ulaşılabiliyor.

GSM şebekesiyle haberleşerek, GPS takip sistemi ile makinanın coğrafi konumu, yakıt tüketim değerleri, arıza kodları, kullanım süreleri gibi önemli bilgileri kullanıcıya raporlayan uygulama, rutin bakım zamanı gibi gerekli hatırlatmaları da yapıyor. 

Verilerin internet üzerinden servisi ve müşteri tarafından takibinin sağlandığı sistem ile daha etkili makina ve servis yönetimi sağlanırken, ayrıca yakındaki tüm servis noktalarının iletişim bilgileri de paylaşılarak yol tarifleri veriliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 08:36
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını