banner1322
x

LİNCOLN ELECTRİC KAYNAK EĞİTİM SİMÜLATÖRÜNÜ PAZARA SUNUYOR

Lincoln Electric Türkiye, kaynak eğitimi uygulamaları için tasarlanmış yeni eğitim simülatörü VRTEX® 360 Compact’ı müşterilerinin beğenisine sunuyor.

LİNCOLN ELECTRİC KAYNAK EĞİTİM SİMÜLATÖRÜNÜ PAZARA SUNUYOR
Endüstrideara

Lincoln Electric Türkiye, kaynak eğitimi uygulamaları için tasarlanmış; kompakt ve mobil kaynak eğitim simülatörü VRTEX® 360 Compact’ı pazara sunuyor.

GERÇEKTEKİ TÜM UYGULAMALARI SANALA TAŞIYOR

Uygun maliyeti ve kompakt yapısıyla dikkati çeken yeni eğitim simülatörü, mevcut en gerçekçi ve hassas kaynak dolgusunu oluşturan grafikleri, doğru ses ve hareketlerle inandırıcı bir simülasyon deneyimi sunuyor.

Talebe bağlı olarak kesme modu olan ilk sanal kaynak eğitmeni olma özelliğine sahip olan VRTEX® 360 Compact, öğrencilerin sanal ortamda torçla kesme işlemini deneyimlemelerine imkan veriyor.

Torcun kurulumundan kesimi gerçekleştirmeye kadar gerçek dünyadaki tüm kesme uygulamalarına olanak tanıyacak biçimde tasarlanan termal oksigaz kesme özelliğiyle kaynak eğitimine önemli katkılarda bulunuyor.

TEST SONUÇLARINI VE NEDENLERİNİ ANLIK GÖSTERİYOR

Yeni başlayanlar için temel becerilerden profesyoneller için gelişmiş becerilere kadar farklı seviyelerdeki öğrenimi destekleyen simülatör, eğitim ve endüstri arasındaki beceri eksikliğini gidermeye yardımcı eğitim süresiyle de arıza oranını azaltarak verimliliği artırıyor ve firmalardaki kaynakçıların becerilerini geliştirmelerini mümkün kılıyor.

Ekipmandan, malzemeden, sarf malzemelerinden ve enerjiden tasarruf elde edilmesine olanak tanıyan ürün, eğitimde gerçek kaynak makinalarına göre kısa sürede ve daha verimli sonuçlar alınmasına katkı sunuyor,  klasik kaynak eğitimine kıyasla daha fazla kaynakçıya beceri kazandırma ve eğitim verme avantajını barındırıyor.

Sanal bükme gibi test sonuçlarını anında gösterirken bir kaynağın başarılı veya başarısız olmasının nedenlerini de ortaya çıkarabiliyor.  

DUMAN KONTROL SİSTEMİYLE DAHA AZ ENERJİ TÜKETİYOR

Plaka tutturma ve hurda atmak için zaman harcamadan tekrar kaynak yapma imkanı veren simülatörün, kask görünümü, puanlama ekranı ve eğitmen görünümleri olmak üzere toplam 3 ekranı bulunuyor.

Malzeme israfını ve çevresel ayak izinizi en aza indiren, koruyucu gaz, kaynak elektrotları, kaynak kuponlarından tasarruf sağlayan ve kaynak dumanı giderme işlemine gerek kalmadan çalışmasıyla klasik bir kaynak makinesi, tel besleyici ve bir kaynak dumanı kontrol sistemi ile tüketilenden daha az enerji tüketiyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2021, 08:20
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını