banner1013
x

KATO MARKASIYLA MOTORLU KABLO TOPLAMA TAMBURLARI ÜRETİYOR

Üretimi BM Makina Grup tarafından gerçekleştirilen KATO Kablo Toplama Tamburları, standart ürünlerin yanı sıra tasarımı müşteri isteği ve ihtiyacı doğrultusunda değişebilen özel çözümler de sunuyor.

KATO MARKASIYLA MOTORLU KABLO TOPLAMA TAMBURLARI ÜRETİYOR
EndüstrideAra4

Üretimi BM Makina Grup tarafından gerçekleştirilen “KATO MKT Serisi Motor Tahrikli Kablo Toplama Tamburları”; çeşitli kesitlerde alçak gerilim ve orta gerilim kablolarını toplamak için kullanılıyor. Ürünler hareketli ekipmanın ihtiyacı olan elektrik enerjisi ve kontrol sinyalleri kablolarını otomatik olarak sararak ekipmana iletilmesini sağlıyor.
KATO MKT Serisi Motor Tahrikli Kablo Toplama Tamburları’nın tahrik sistemi standart olarak, frenli elektrik motoru ile BM Makina Grup için özel olarak üretilen ithal manyetik kavrama ve redüktörden oluşuyor. 

MÜŞTERİ İHTİYACI DOĞRULTUSUNDA ÖZELLEŞTİRİLİYOR

BM Makina Grup tarafından üretimi gerçekleştirilen KATO MKT Serisi Motor Tahrikli Kablo Toplama Tamburları standart ürünlerinin yanında, tasarımı müşteri isteği ve ihtiyacı doğrultusunda değişebilen özel çözümlerle de müşterilerine hizmet sunuyor.
KATO MKT Serisi Kablo Toplama Tamburları, ihtiyaca yönelik ve hareketli ekipmanın özelliklerine uygun şekilde, geniş sıra sarım tamburlar olarak dizayn edilerek üretiliyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2021, 05:41
YORUM EKLE

Radyo

Dyson

Dergiler