banner1322
x

KABİN FİLTRESİNİN DEĞİŞTİRİLMESİNİ ÖNERİYOR

Elektrikli araçlar için geniş kabin filtresi portföyü sunan Bosch, 15 bin km'de veya yılda en az bir kez kabin filtresi değiştirilmesini tavsiye ediyor.  

KABİN FİLTRESİNİN DEĞİŞTİRİLMESİNİ ÖNERİYOR
Robot Zirvesi

Polen nezlesi döneminden önce, 15 bin kilometrede veya yılda en az bir kez değiştirilmesini tavsiye eden Bosch'un serisinde, Avrupa pazarındaki birçok elektrikli ve plug-in hibrit araç için kabin filtreleri yer alıyor.

BAKTERİLERE KARŞI KORUYOR, HAVAYI FİLTRELİYOR

Kabin filtreleri, aracın içini ve araç kullanıcılarını ince toza, aerosollere, kötü kokulara, alerjenlere ve bakterilere karşı koruyor.

Azot oksitler, ozon ve ince tozlar hakkındaki tartışmalar sürerken, kabin içerisindeki hava kalitesi de giderek önem kazanıyor.

Aktif karbon katmanlı kabin filtreleri, araç kabininde konforun ve sağlığın korunmasını sağlıyor. Bosch’un aktif karbon filtrelerinin özel uyumlu filtre katmanları, zararlı ve kötü kokulu gazları güvenilir bir şekilde emiyor ve poleni ve ince tozu ayırarak havayı filtreliyor.

ENERJİ TASARRUFLU ÇALIŞMAYI DESTEKLİYOR

Ayrıca, FILTER+ ise alerji hastalarına ek koruma sağlıyor.

Özel bir alerji engelleyici katmanla donatılmış olarak alerjen ve bakterileri kalıcı olarak etkisiz hale getiriyor. Ayrıca, ince tozu 2,5 mikrometreye kadar verimli bir şekilde ayırıyor.

Bu sayede, özellikle polen mevsiminde olmak üzere hapşırma, tahriş olmuş, kızarmış veya yaşarmış gözler gibi araç kullanıcılarının alerjik reaksiyonlarının azaltılması sağlanıyor.

Markanın kabin filtreleri, sağlık korumasının yanı sıra iklimlendirme sistemindeki birikinti miktarını da azaltarak enerji tasarruflu çalışmayı destekliyor.

YÜZDE 95'LİK PAZAR KAPSAMA ORANINA SAHİP

Elektrikli ve hibrit araçlar için geniş bir yelpazeye sahip olan Bosch, araç servislerine 600’den fazla farklı tipte kabin filtresi sunuyor ve bunun neticesinde yüzde 95’lik pazar kapsama oranı bulunuyor.

Yeni araç uygulamaları eklendiğinde bu ürün yelpazesi her yıl genişliyor. Yüksek kaliteli malzemeler kullanan marka, titizlikle işlenen ürünler sayesinde sürekli yüksek ürün kalitesi sunuyor.

Bu da filtrelerin görevini en iyi şekilde yerine getirmesini sağlıyor.
 
 

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2021, 15:51
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını