banner1322
x

İkinci el makinanızı getirin yerine yenisini alın

Mevcut makinalarını değiştirmek isteyen imalatçılar için farklı kampanyalar hazırlayan Emektar Makina, modeli ve markası ne olursa olsun ikinci el makinaları alarak yerine yenisini 18 aya varan vadelerle müşterilerine sunuyor.

İkinci el makinanızı getirin yerine yenisini alın
Enerji Zirvesi

Makina sahibi olmak isteyen firmalara özel birçok kampanya sunan Emektar Makina, makinasını yenilemek ya da revizyon yaptırmak isteyen imalatçılar için farklı makina kampanyası sunuyor. 

Bu kampanya kapsamında, dileyen firmalar eski makinasını Emektar Makina’ya vererek yerine sıfır makinayı 18 ay vade ile alabiliyor. Dileyen üretici firmalar da mevcut makinaların revizyonunu yaptırabiliyor.

Yeni makina almak isteyen imalatçılar, ister sac işleme makinası, ister Akbant, ister Giyotin Plazma boru ve profil bükme, isterse de silindir bükme makinası olsun her model ve marka ikinci el makinalarını getirerek 18 aya varan vadeli ödeme kolaylıklarıyla yerine yenisine sahip oluyor.

 60 yılı aşkın uzmanlığı ve deneyimiyle sektörün önde gelen firmalarından olan Emektar Makina’nın sunduğu hizmetler hakkında bilgi alabilir, ihtiyaç duyduğunuz makinaya beklemeden sahip olabilirsiniz.

Tüm bu bilgilere ve daha fazlasına www.emektarmakina.com.tr adresinden ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 14:28
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını